Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: SalaMona37
Állapot: párszor használt (képen látható állapotban), Helyszín: Siklós, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Siklóson lehetséges
Vegyes 3
Ár: Lásd lenn , Eladó: jucuska61
Állapot: Próbáltak., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes
Renike77

2019. január 12.

Csodálatos színek, jó állag, óriási kiszerelés, de törik és porlik, így nem túl kiadós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Lussi

2018. december 12.

Rose gold árnyalatot használtam, ez az egyetlen pirosító, amit elhasználtam teljesen. Azóta sok pirosítót próbáltam, de egyik sem nyűgözött le teljesen... Nemrég a kollekciómat átnézve eszembe jutott ez a pirosító és rájöttem, hogy ez a szín hiányzik. Holnap megyek és újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Rose gold színben van meg nekem és most hogy már majdnem elfogyasztottam, így eléggé megalapozott a véleményem. Egyrészről kedvelem, de mivel nagyon fényes könnyen túlzásba lehet esni. Problémás texturált bőr esetén nem ajánlom. Nagyon üde hatást lehet vele elérni, de valószínűleg újra nem vásárolnám, manapság már csak matt/szatén pirosítókat viselek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Nindzsuuu

2018. július 24.

Nagyon tartós, pigmentált babás arcpír amit minden nap szívesen használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Nagyon tartós, pigmentált babás arcpír amit minden nap szívesen használok.

Grafi

2018. július 20.

rose gold árnyalatban van meg, nagyon szépen mutat az arcon egy matt bronzosító melett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

RenaTasi

2018. július 19.

Imádni való kis pirosítói vannak a Sleek-nek. Sosem csalódok!
Tartós, pigmentált, gyönyörű!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Imádni való kis pirosítói vannak a Sleek-nek. Sosem csalódok!
Tartós, pigmentált, gyönyörű!

Cat21

2018. július 14.

Nekem is a Rose gold àrnyalat van, fényes, közepesen tartós, könnyen felvihető formula. Nagyon jó hogy tükör is van hozzà.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Anheszenamon

2018. július 10.

Rose Gold árnyalatban van meg, csodás szín. Lehet, hogy nem a legtartósabb pirosító a világon, de ennyi pénzért nem is várható tőle. Gyönyörűen pigmentált, jól záródó kis kompaktban, tükörrel hatalmas adag terméket kapunk. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Neubauter

2018. május 22.

Szinten Rose Gold (926) tulajdonosa, gyonyoru az arnyalat, de par ora utan eltunik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

muszika

2018. április 30.

Rose gold van meg, nagyon pigmentált. Eddig sosem használtam csillogós arcpirosítót, inkább highlighterrel kombináltam. Nem rossz, de számomra nem olyan hűhó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)