Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1000 , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --
990,- Sleek Arcpír Pixie Pink
Ár: 990 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
vivuss87

2017. április 12.

Nekem valószínűleg a márkával van bajom, mert egy normális terméket sem találtam még náluk. Szintén rose gold. (orgasmhoz köze sincs) nekem ez nem tetszik. Igen rózsaszín, meg arany, meg kicsit csillog, de kb ennyi. Kemény, és nehéz felkenni. A kinyithatatlan dobozról már ne is beszéljünk, minden egyes alkalommal (kb 3 :D) megküzdöttem vele, és aggódtam, nem pattan-e le a lakkom. Nos ez nekem ennyit nem ér, túl is adtam rajta. És továbbra sem értem az imádatot. Én többet nem kísérletezek a márkával

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

mellcsiii

2017. április 9.

Szintén a rose gold árnyalat van meg, mint sokan másoknak, és én is imádom! Pigmentált, tartós, nem emeli ki a hibákat az arcon, nem extrém csillogós, hanem csak szép fénye van. Melegtónusú sminkekkel nagyon szépen mutat, viszont én külön szeretem amikor csak kevés sminket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

sebidori91

2017. április 7.

A rose gold-ot vettem meg, iszonyatosan pigmentált, ezért keveset teszek fel (életem végéig elég lesz) viszont így annyira nem látszanak a csillámok mint ahogy én azt szeretném, így munusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

nikolett

2017. március 30.

Adok neki egy ötöst. Nekem is a rose gold van meg, ami egy őrülten szép szín. Azt én is megfigyeltem, hogy ha nem elég "vastagon" viszem fel, vagy lekopik vagy csak simán nem látszik, de több réteggel kell dolgozni és ez nekem személy szerint még mindig jobb, mint a Max Factornál, hogy belenyúlok az ecsettel, hozzáérek az arcomhoz és bohóc vagyok. :D
Egy óriási fekete pont a csomagolásáé, mert egyszerűen lehetetlen volt kinyitni az elején. Megreszelgettem, olló hegyével nyitottam ki sokáig és ma ott tartok, hogy ha körömmel alányúlok, ki tudom nyitni.. de lehetne könnyedebb is a felbontása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

KKata1993

2017. március 26.

Fevitelkor szép, egy lazacos árnyalat van meg, kicsi arany csillámokkat (talán a Nars Orgasm dupe-jaként emlegetik, ebben nem vagyok 100%-ig biztos). Azt tapasztalom, viszonylag gyorsan eltűnik az arcomról, emiatt csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

xszemyx

2017. március 17.

Egy nyárias pirosítóért indultam a Müllerbe, Sleek-et néztem ki magamnak itt KM-en (ezt és a pirosító palettát, amiben 3 szín van). Az utóbbit nagyon drágállottam, ezért rögtön elkezdtem kipróbálni ezeket. Ez valami nagyon p*csék, bocsánat a rajongóktól. Kezdem a színekkel (nevüket nem tudom, 4féle volt teszterrel). Első: indokolatlanul citromsárgás barnás árnyalat. Pirosítónak??? Ledöbbentem a szörnyülettől. Kövi: neon narancssárga. Ki használ ilyen színt pirosítónak? 3.: olyan barbie pink, hogy nem tudom elképzelni, hogy plázaszauruszokon kívül valaki magára kenné. És az utsó az ikonikus Rose Gold. Mindenki istenítette. Hogy milyen pigmentált. Hogy milyen csodálatos szín. Első réteg swatch: barackos csillám, de millió, semmi szín. 2. réteg: még több hatalmas csillám, valamennyi barack szín. 3. réteg: rengeteg soksok csillám és nevetséges barackszín vastagon. Pigmentált?? Ami a csillámokat illeti, meglehetősen, de pirosítóként árulják az ég áldja meg őket, nem highlighterként. Ha valami színt akarok kicsikarni belőle, instant diszkógömbfej borítékolható. Azon nyomban fordultam a Terra Naturi polc felé és hoztam haza a Royal apricot színt, ami valóban olyan, amit kerestem volna a Sleek háza táján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

zsemii

2017. március 6.

A rengeteg jó vélemény miatt vásároltam meg azonnal Life is a Peach árnyalatban, amikor nagy örömmel felfedeztem a Müller polcai között, hogy végre kapható nálunk is a Sleek. Hát.. csalódtam.. alig pigmentált, rengeteg rétegben kell felvinnem az arcomra, és még akkor is alig látszik.. :( azért még egy másik árnyalatban is be fogom szerezni, hátha a narancssárga tónus viselkedik csak így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Eszterla

2017. február 22.

Az itteni vélemények alapján vettem a hozzám közel álló árnyalatot Rosegold-ot nem csalódtam, amit leírtatok mind igaz. Jól pigmentált, tartós, üde és fényes. Kabuki ecsettel felvíve az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Petrus89

2017. február 16.

Èn pirosítómániás (is) vagyok.Legutóbb ezt vettem meg;és minden nap használom.Rosegold árnyalatban választottam;és valami csodás színe és fénye (!) van :) Eleinte a sima pirosítóecsetemmel én is azt tapasztaltam;hogy nehezen kinyerhető ;de vettem mini kabuki ecsetet hozzá;és jelentem;tökèletes!Tartós és tényleg nagyon pigmentált.Ha elfogy;ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

carmenjade

2017. február 16.

Nekem is a Rose Gold van meg, nem rossz, de ahhoz képest, hogy mennyire agyon van hypeolva nem nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)