Best of Beauty 2019

Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: SalaMona37
Állapot: párszor használt (képen látható állapotban), Helyszín: Siklós, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Siklóson lehetséges
Vegyes 3
Ár: Lásd lenn , Eladó: jucuska61
Állapot: Próbáltak., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes
Colette221

2016. november 2.

Örömmel vásároltam meg a Rose Gold árnyalatot. A puha catrice-es ecsettel alig tudtam színt varázsolni az arcomra, de egy másik, keményebbel sikerült. A tartóssága egész jó és a szín is szép. Egy kicsit nagyobbnak gondoltam a terméket képek alapján, de így is megér a csomagolása 1000 csillagot. A tükör + pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

viktoriaczire

2016. október 30.

Rose gold árnyalata van meg. Imádom a színét, nagyon pigmentált, és kiváltja a highlighter szerepét is nálam. Viszont napközben nekem "eltűnik", nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Biu

2016. október 21.

A Rose gold nars orgasm hasonmás van meg, szeretem de nem nyúlok sokszor hozzá nem kiemelkedő de jól tejesítő darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

vzorka

2016. október 15.

Hatalmas csalódás, pedig van pár Sleek termékem, ami miatt meg sem fordult a fejemben, hogy ez nem fog tetszeni. Talán csak az árnyalat (Rose Gold), de nagyon nem jön be. Akkora csillámok vannak benne, hogy nappalra fel sem tenném, a tartóssága pedig rajtam nulla. Azért majd még próbálunk barátkozni, mert hihetetlen módon vágytam rá, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 15.

claudia.nyilas

2016. szeptember 28.

Pixie Pink színben van meg. Nagyon szép igazi pink szín. Nap végére kissé besötétedik rajtam a szín...Lehet száraz bőrön jobban megmarad az eredeti színe. Nem porol, viszont nehezen nyílik a tokja. Nagyon intenzív szín, nagyon lehetkönnyű kézzel kell vele bánni. Így viszont 100 évig is elég lesz ez a mennyiség.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

totkata

2016. szeptember 19.

Szép színek, jó csomagolás, DE nem tartós!!! 2-3 óra után, mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Sv22

2016. augusztus 25.

Többek között a Rose gold gazdája is vagyok. Nagyon szeretem, szuper kis termék. Nyáron bronzosító fölé használom és gyönyörű. Úgyhogy nálam 5 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

ihavenotime4this

2016. augusztus 16.

Nem tudom milyen indíttatásból a Flushed árnyalatot rendeltem meg, ami szerintem az egyik legsötétebb, ha nem a legsötétebb, és mindezt a hulla fehér bőrömhöz, ezért inkább ősszel és télen használom. Valóban rendkívül pigmentált, ezért nekem nem hogy 1 ecsetvonásnyi elég, de egy fél is. Természetesen nem tűnik el a nap végére, nagyon tartós, nagyon nagy mennyiség, mindenesetre valószínűleg míg élek kitart. Szerintem ennél többet nem lehet várni egy pirosítótól, mint amit ez tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

korita07

2016. augusztus 13.

Kicsit meglepődtem, amikor egy kicsi dobozt találtam a csomagban. De tényleg nagyon pigmentált, így csak egy keveset kell belőle felvinni. Nekem is a rose gold árnyalat van meg, ami picit csillog és pont emiatt a kis fényes csillogás miatt gyönyörű tavaszi-nyári szín szerintem. Nekem eléggé világos a bőröm, ezért tartottam is tőle, hogy nem fog olyan szépen mutatni, de kellemes meglepetés ért és nagyon szeretem használni. Elég tartósnak is bizonyult. A dobozka maga még tükörrel is rendelkezik, a felirat nekem kissé megkopott. Plusz pont, hogy állatbarát termékről beszélünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

mobeto23

2016. július 18.

Barátnőmnél láttam, próbáltam!!!
Ajjajjj...nagyon gyorsan nekem is be kell szereznem!
A "rose gold" árnyalat valami csoda (nars orgasm dupe - ha jól tudom). Tartós, pigmentált, könnyű, finom a textúrája.
Szerintem ár-érték arányban teljesen rendben van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Barátnőmnél láttam, próbáltam!!!
Ajjajjj...nagyon gyorsan nekem is be kell szereznem!
Szerintem ár-érték arányban teljesen rendben van. :)

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)