Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1000 , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --
990,- Sleek Arcpír Pixie Pink
Ár: 990 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
mujerconfused

2016. november 13.

Rose gold árnylatban vettem és igazából csalódás a sok itteni dícséret után, a tartóssága tényleg nagyon gyenge és nem könnyű szépen felrakni, még próbálkozom vele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

ayse

2016. november 13.

Itt vettem colettől.(koszonom)rose gold.a színe nagyonszuper.barackos aranycsillamokkal.r.t.ecsettel próbáltam.megfelelően pigmentált.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 13.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
tothgeorgina

2016. november 11.

A rose gold árnyalat van meg, erősen pigmentált, tartós
amióta megvan szinte csak ezt használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

A rose gold árnyalat van meg, erősen pigmentált, tartós
amióta megvan szinte csak ezt használom

pixxie94

2016. november 11.

Pixie Pink és Rose Gold árnyalatokban van meg, nagyon szeretem őket, bár kifejezetten pigmentáltak, ezért figyelni kell, nehogy túl sokat vigyen fel az ember, illetve nekem elég nehezen nyílnak ki a tokok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Colette221

2016. november 2.

Örömmel vásároltam meg a Rose Gold árnyalatot. A puha catrice-es ecsettel alig tudtam színt varázsolni az arcomra, de egy másik, keményebbel sikerült. A tartóssága egész jó és a szín is szép. Egy kicsit nagyobbnak gondoltam a terméket képek alapján, de így is megér a csomagolása 1000 csillagot. A tükör + pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

viktoriaczire

2016. október 30.

Rose gold árnyalata van meg. Imádom a színét, nagyon pigmentált, és kiváltja a highlighter szerepét is nálam. Viszont napközben nekem "eltűnik", nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Biu

2016. október 21.

A Rose gold nars orgasm hasonmás van meg, szeretem de nem nyúlok sokszor hozzá nem kiemelkedő de jól tejesítő darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

vzorka

2016. október 15.

Hatalmas csalódás, pedig van pár Sleek termékem, ami miatt meg sem fordult a fejemben, hogy ez nem fog tetszeni. Talán csak az árnyalat (Rose Gold), de nagyon nem jön be. Akkora csillámok vannak benne, hogy nappalra fel sem tenném, a tartóssága pedig rajtam nulla. Azért majd még próbálunk barátkozni, mert hihetetlen módon vágytam rá, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 15.

claudia.nyilas

2016. szeptember 28.

Pixie Pink színben van meg. Nagyon szép igazi pink szín. Nap végére kissé besötétedik rajtam a szín...Lehet száraz bőrön jobban megmarad az eredeti színe. Nem porol, viszont nehezen nyílik a tokja. Nagyon intenzív szín, nagyon lehetkönnyű kézzel kell vele bánni. Így viszont 100 évig is elég lesz ez a mennyiség.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

totkata

2016. szeptember 19.

Szép színek, jó csomagolás, DE nem tartós!!! 2-3 óra után, mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)