Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: SalaMona37
Állapot: párszor használt (képen látható állapotban), Helyszín: Siklós, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Siklóson lehetséges
Vegyes 3
Ár: Lásd lenn , Eladó: jucuska61
Állapot: Próbáltak., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes
ihavenotime4this

2016. augusztus 16.

Nem tudom milyen indíttatásból a Flushed árnyalatot rendeltem meg, ami szerintem az egyik legsötétebb, ha nem a legsötétebb, és mindezt a hulla fehér bőrömhöz, ezért inkább ősszel és télen használom. Valóban rendkívül pigmentált, ezért nekem nem hogy 1 ecsetvonásnyi elég, de egy fél is. Természetesen nem tűnik el a nap végére, nagyon tartós, nagyon nagy mennyiség, mindenesetre valószínűleg míg élek kitart. Szerintem ennél többet nem lehet várni egy pirosítótól, mint amit ez tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

korita07

2016. augusztus 13.

Kicsit meglepődtem, amikor egy kicsi dobozt találtam a csomagban. De tényleg nagyon pigmentált, így csak egy keveset kell belőle felvinni. Nekem is a rose gold árnyalat van meg, ami picit csillog és pont emiatt a kis fényes csillogás miatt gyönyörű tavaszi-nyári szín szerintem. Nekem eléggé világos a bőröm, ezért tartottam is tőle, hogy nem fog olyan szépen mutatni, de kellemes meglepetés ért és nagyon szeretem használni. Elég tartósnak is bizonyult. A dobozka maga még tükörrel is rendelkezik, a felirat nekem kissé megkopott. Plusz pont, hogy állatbarát termékről beszélünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

mobeto23

2016. július 18.

Barátnőmnél láttam, próbáltam!!!
Ajjajjj...nagyon gyorsan nekem is be kell szereznem!
A "rose gold" árnyalat valami csoda (nars orgasm dupe - ha jól tudom). Tartós, pigmentált, könnyű, finom a textúrája.
Szerintem ár-érték arányban teljesen rendben van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Barátnőmnél láttam, próbáltam!!!
Ajjajjj...nagyon gyorsan nekem is be kell szereznem!
Szerintem ár-érték arányban teljesen rendben van. :)

sedeey

2016. július 1.

Szuperül pigmentáltak, több színt is a magaménak tudhatok, és mindből elég egy leheletnyi ecsetvonás, tényleg annyira erősek. Tartósak, nekem egy 8 órás munkanapot simán kibírnak. Sok van bennük, egy életre elegek szerintem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Piko888

2016. június 15.

Az antique és a suede árnyalatot választottam.
A suede-t képek alapján barnásabbnak vártam, olyan színt kerestem, ami inkább kontúrszín, nem klasszikus pír. Valójában barackos, de az arcon szerencsére hozza a várt hatást.
Az antique már egy hűvösebb barna/ piszkos bordó jellegű árnyalat. Csak a tégelyben tűnik erősen csillámosnak, felvitel után már egyáltalán nem, szinte mattnak hat. De ez általában igaz a szatén pirosítókra.
Túlzásba esni nem célszerű velük, mert tényleg nagyon pigmentáltak. Az ár nagyon baráti a mennyiségért cserébe, drogériában egy viszonylag minőségi pirosító 4 grammja kerül ennyibe, a sleek pedig 8 grammos.
Ami kevésbé tetszik: értékelem a szuper jól záródó, táskabiztos dobozt, de egy kész tortúra kinyitni. És mire sikerült, olyan lendülettel nyílt ki, hogy megcsúszott a kezem és a körmöm nyomot hagyott benne.
De ezt leszámítva öt csillag, gyönyörű ez a két szín és nagyon tartósak is. Nem tudom mennyi idő alatt fogynak majd el, de biztos pótolni fogom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Az antique és a suede árnyalatot választottam.

dinkofanni

2016. június 7.

A rose gold árnyalat van meg nekem és imádom. Nagyon pigmentált, egy kis kevés kell belőle és tartós is. A csomagolása nagyon tetszik, hogy ennyire egyszerű és mégis sikkes egyben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

kisenikoke

2016. június 5.

A Rose Gold-ot imádom :) Extra fehér bőrömhöz nem tudok sokat feltenni, plusz a fényének köszönhetően életet lehel az arcomba :)
Több mint 2év, mindennapos (konkrétan 7 napból hétszer ezt használtam) elfogyott nagyjából.
Korábban nem hittem volna, hogy létezik ilyen jó termék! Ennek köszönhetően sikerült elfogadni hófehér bőrömet, sőt szeretnem is. Eszembe nem jut a káros szolárium. Imádom!
Utánpótlását már használom is.

Pixie Pink van nekem meg. Nagyon szép és jó, csak lehetne tartósabb is. Már sokféle képen megpróbáltam feltenni, hogy hátha tartósabb, de nem. Ennyi hiba azért belefér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Utánpótlását már használom is.

Dorothien

2016. május 23.

Megrendeltem mivel mindenki dicsérte.. Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt. Azóta sem használom a terméket. Konkrétan nincs színe (rose gold) csak csillog. Mint egy highliter .. De , hogy pirositonak semmi képpen nem használnám az tuti. Nagyon csalodott vagyok e miatt a termek miatt nagy remenyeket fűztem hozza. Legszívesebben meg a 2 csillag se menne..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Eszter06

2016. május 19.

Nagyon szép a színe és az arany csillogás is tetszik jól mutat a napbarnított bőrön. Szépen rétegezhető. Egy nagy probléma van vele, hogy nagyon nagyon nehéz kinyitni!! Majdnem letört a körmöm még jó hogy pici ha nagyobb lett volna tuti letörik nem is tudom hogy fogom tudni kinyitni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

kethykremek

2016. április 30.

Ó, a Rose Gold árnyalat....csodaszépen pigmentált, tökéletes nyári pír *.*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Ó, a Rose Gold árnyalat....csodaszépen pigmentált, tökéletes nyári pír *.*

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)