Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: SalaMona37
Állapot: párszor használt (képen látható állapotban), Helyszín: Siklós, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Siklóson lehetséges
Vegyes 3
Ár: Lásd lenn , Eladó: jucuska61
Állapot: Próbáltak., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes
canaille

2016. április 2.

Golden Rose árnyalat boldog (?) tulajdonosa vagyok. Nem igazán szeretem, elég ritkán nyúlok utána: nem tartós és elég nehéz kinyitni (ennek köszönhetően már elég sokszor leejtettem miközben vadul feszegetem, csoda, hogy még nem tört ripityára). Szemhéjamra használgatom néha, nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

reaC30

2016. április 1.

Hát nem értem, hogy mi ez a nagy hype e körül a termék körül. Az arcomon egyáltalán nem látszik, akármennyit is teszek fel. Semmilyen. Se nem csillog, se nem színes. A csomagolása borzasztó! Mivel nem tetszik a beltartalom, ezért nem bánom, mert úgysem veszem újra. Minden ujjlenyomat meglátszik a dobozon és kinyitni egyszerűen lehetetlen zselés körömmel. A mai világban, azért erre is kellene gondolni a gyártóknak, hogy egy hosszabb, vagy zselés körömmel is könnyen kinyitható legyen egy pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

bgabriella

2016. március 23.

a Rose Gold árnyalatot rendeltem meg Pinkpandáról. Még a Krémesen szép az élet blogon láttam, és beleszerettem. Pláne hogy majdnem ugyanolyan mint a Nars - Orgasm. Csak ugye árban nem mindegy. Szóval imádom, gyönyörűséges, nem sok benne az arany, illetve attól függ ki mennyit visz fel. Mivel nekem porcelán bőröm van, nekem kevés kell. A Kreol bőrűek nyugodtan túlzásba eshetnek... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Izar

2016. március 7.

Szerelem volt első maszatolásra. Na jó, nem, mert egy lánytól vettem KM-en a Life's a Peach árnyalatot, és meg kellett picit kapargatni a tetejét, mire lejött róla a bekeményedett réteg, de azóta egy álom. A színe, az állaga, a puha, tenyérbe simuló kis kompakt, a kis tükör, ahogyan a leheletfinom barackszíntől az intenzív mandarinig építhető...

Azóta már megjött a féltonnás Sleek rendelésem egy webshopról, és kezdek fülig beleszeretni a termékeikbe. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

boni04

2016. február 19.

A suede árnyalatot választottam, mert nagyon világos a bőröm, és eddig nem használtam pirosítót. Valami lightosabbat szerettem volna kezdésnek, és eddig tetszik is. Jelenleg a barátkozás fázisában vagyunk, ez az árnyalat nem annyira erőteljes, tehát bátrabban lehet próbálgatni. én inkább azon szoktam gondolkozni hogy látszik-e egyáltalán. Hát igen a doboz kicsit trükkös, de szerencsére már megszoktam, és tuti biztosan nem nyílik ki a táskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

SminkSarok

2016. február 15.

Szépen pigmentált és gyönyörű színe van. Duo fibre ecset a kedvencem a pirosítókhoz, de egyszerűen képtelen vagyok neki 5 csillagot adni, mert alapvetően nem szeretem a pirosítókat, nagyon ritkán teszek fel. Aki szeret pirosítót használni, az bátran ruházzon be rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Villango

2016. február 14.

Más színt néztem ki, de a swatch-okat nézegetve meggyőzött a rose gold. :)
Hát ez valami eszméletlen szép!!! :) Sosem volt még ilyen jellegű pirosítóm, de van egy barnás Bourjois-m, amit szintén nagyon szerete. De ez aranyosan csillogó rózsaszín szuperül feldob egy nagyon egyszerű sminket is.
Ma üljük a 4 éves évfordulónkat, tutira feldobom magamra az alkalomra. :)
Tartós nagyon, szépen lehet oszlatni, viszonylag nehéz vele túlzásba esni, és iszonyú jó ára van.
A zárja lehetne kevésbé tuti, alig bírom kinyitni, de ennyi baja van max. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Más színt néztem ki, de a swatch-okat nézegetve meggyőzött a rose gold. :)
Ma üljük a 4 éves évfordulónkat, tutira feldobom magamra az alkalomra. :)
A zárja lehetne kevésbé tuti, alig bírom kinyitni, de ennyi baja van max. :)

LyliaLinda

2016. január 21.

A Rose gold árnyalatot vettem meg, de rajtam nem mutat annyira, mint reméltem, meg mint amennyire láttam a blogos teszteken. Szépen csillog, és enyhén ad valami árnyalatot az arcomnak, úgyhogy tulajdonképpen jó, csak kicsit erősebb színre számítottam. Legközelebb rendelek másik színt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

iamzso

2016. január 18.

4 színben van meg és egyszerűen imádom az összeset. Nagyon pigmentáltak, úgyhogy kevés is elég belőlük, szépen el lehet őket dolgozni az arcon és tartósak is, még a nap végén is látszik az arcomon a pirosító, ha ezt használom. A 4 közül a kedvencem az Antique árnyalat, amivel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy senkit ne tántorítson el, hogy teli van ezüst csillámokkal, mert az arcon egyáltalán nem látszik. A másik 3 a Rose Gold, a Pomegranate és a Sunrise is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Roberta

2016. január 17.

Nekem is az ikonikus :) rose gold árnyalat van. Nem egy MAC minőség, de árban is jóval kedvezőbb. Szeretem a színét, mert fényviszonytól függően rózsás vagy aranyfényű vagy épp barackos beütésű. Picit porol, de jól építhető és viszonylag tartós. Azért a nap felénél illik frissíteni. Tőlem megkapja az 5 csillagot, mert ár-érték arányban jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)