Sleek

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3990 Ft

• Sima, egyenletes alap egy lépésben, mely kontrollálja a bőr olajosságát és egész nap matt hatást nyújthat.
  • A könnyű formula előkészíti a bőrt a tökéletes és hibátlan sminkeléshez. luxus bársonyos textúrája minimalizálja a pórusok megjelenését.
  • Könnyen alkalmazható, teljesen észrevéten a bőrön, csillogás és fény-mentes hibátlan arcbőr egyetlen lépésben.
  • Használható önmagában vagy alapozó alá.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

LadySayuri

2018. november 10.

Sajnos nem hozta azt a hatást amit jellemzése alapján elvártam. Smink alá kenve nem vettem észre, hogy egységes bőrképet varázsolna, nem mattít, a bőröm egy normál őszi napon is hamar átfénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Lina14

2017. december 17.

nekem kicsit segit, de nem szamottevoen. inkabb kitolti a porusokat, es igy egysegesebb a finish, de nem mattabb az arcom tovabb, mint a sima sminkkel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

umpalumpa

2017. július 27.

Eddig ez a primer tartja legtovább olajmentesen a homlokomat és orromat. Pici a tubus és ami benne van sem sok, de aprócska fél sárgaborsónyi elég a 2 területre. Darabos, száraz érzetű anyaga van. Eloszlatva finom tapintású lesz tőle a bőröm. Növeli az alapozó tartósságát is egy kicsit. Kb. 5 órán át jól nézett ki a képem, aztán kezdett fényesedni. Nyárra elég lesz, hidegben meg nem lesz rá szükségem. Olajos bőrre kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

procione

2017. április 15.

Féltem megvenni, mert már kicsit sem bízok azokban a termékleírásokban, amelyek szerint az adott termék "mattosító hatású". 2 hete mégis beadtam a derekam és szerencsére nem bántam meg. Azóta minden nap használom és nagyon szépen, kifényesedés nélkül tartja a sminkem csaknem egész nap. Tényleg kevés terméket tartalmaz, de hosszas keresgélés után eddig ez az első primer, ami segített a bőrömnek zsírosodás nélkül kibírni a napot, ezért nem vonok le érte pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

vtina85

2015. március 31.

Ez volt az első primer, amit kipróbáltam. Először meglepődtem, hogy mennyire pici ez a kiszerelés, mert amikor megrendeltem, akkor nem is figyeltem a kiszerelést, azt hittem, hogy 30 ml-es lesz, de csak a fele. Szerintem jól működik, beváltja, amit ígér, minimalizálja a pórusok láthatóságát és mattítja a bőrt.
Azóta kipróbáltam a Benefit Porefessional primerjét is, és nem nagyon találtam különbséget a két termék között, viszont a Sleek jobban megéri anyagilag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

Hidratálók: Ethylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.