Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: ágica, Módosítva: 2014. június 14.

Lelőhely:   Müller

Krémes textúrájú olajmentes alapozó, mely alkalmazás után matt púderré változik a bőrön. A végeredmény selymes, puha tapintású bőr. Közepes fedőképességű alapozó, de a vörös foltokat nagyon jól fedi. Textúrája könnyen kezlhető akár ecsettel, szivaccsal vagy ujjal. A fénylő bőrnek órákon át matt hatást kölcsönöz. Könnyű érzésű a bőrön, nem maszkosít, nincs erős illatanyaga.

A színek jól keverhetőek, a teszterpalettákkal biztonsággal ki tudja választani magának a megfeleő árnyalatokat. A paletták 5 féle színt tartalmaznak.

6-féle színcsoportban:

• - Medium/Dark
  • - Dark

CsReni

2019. szeptember 23.

Korrektornak vettem meg az egyik szinet, nagyon szepen fed!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Korrektornak vettem meg az egyik szinet, nagyon szepen fed!

GLuci

2014. július 3.

A fair/light színösszeállítást rendeltem meg. Megmondom őszintén én nem alapozónak hanem korrektornak szánom, egyenlőre még csak a kezemen próbáltam, de tényleg púderes állaggá vált át. Egyenlőre minden oké, kíváncsi vagyok használatban hogy fog beválni, minden esetre nekem alapozónak túl "tömény" és maszkos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Yndre

2012. november 2.

Én a második legvilágosabb 'Light' árnyalatot rendeltem. A készlet legvilágosabb színe igazodik leginkább a bőrömhöz, így őszre/télre a nyári szín lekopásával teljesen jól passzol. A sötétebb színeket pedig majd félreteszem jövő nyárra.

Maga a termék valóban nagyon krémes, de nem "változik át" púderré a bőrömön. Marad a krém állag ami kissé tömény, vastag érzetet kelt, kissé maszkos. Az első fél órában fulladozik a bőröm alatta, de utána teljesen hordható, nincs "ki vagyok alapozva" érzésem. Furcsa dolog ez a krém, hiszen kissé zsírosít, viszont a száraz, hámlós részeket kiemeli a bőrön. A fedése nagyon jó, de primerrel használva sem bír ki egy egész napot. Az én bőrömnek ez a krémes formula nagyon sok és nehéz, de hideg időben még talán elmegy. Szerintem inkább korrektorként fogom használni, mert tényleg szépen elfedi a piros foltokat, pattanásokat.
Igazából engem nem győzött meg, biztosan nem venném meg teljes méretben, de így egy ezresért teljesen elmegy, ráadásul még többféle színt is kapunk. Ezért 4-es, de magára az alapozóra egy jóindulatú hármaskát adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.