Sleek

Ár:   3795 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szaszmancs, az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   Müller

A paletta 3 terméket tartalmaz:

- Kontúrozó festék

- Highlighter festék

- Arcpirosító

ÚJ Sleek Face Form Light
Ár: 3000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
Ár: 2000 , Eladó: boggger
Állapot: új, dobozában, Helyszín: Budapesz, fizetés: --
dorkaww

2019. augusztus 20.

A világosabb árnyalattal rendelkezem én is. Mindegyik részét nagyon szeretem főként a bronzosítóját. A pirosító gyönyörű barack szín bár kicsit a csillámok zavaróak benne ellenben nagyon kevés is elég belőle mert jól pigmentált. A highlighter szintén gyönyörű csillámos. Tartósságát tekintve egész napot kibírnak, jól kombinált színek. Ár érték arányban hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

macooka

2019. június 1.

Light változatot használom és mindhárom termék tökéletes harmóniában van az arcbőrömmel, rendkívül jól mutatnak rajta ezek az árnyalatok. Tartósak, megfelelően pigmentáltak, ráadásul a palettában még tükör is van, úgyhogy abszolút utazás kompatibilissé teszi a terméket. Majdhogynem örökké elég lesz, de simán újravenném, ha elfogyna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

nicolebunny

2019. április 11.

Ajándékba kaptam, és azóta minden nap használom, több mint fél éve, és mintha nem is hiányozna belőle. A világosabb verzió van meg, amiben a rózsaszín csillámos pirosító van. Nincs kimondottan fehér bőröm, viszont óvatosan kell bánnom a színekkel, mert könnyen túlzásba tudok esni velük. A barna szín nem túl sárgás, de azért hidegnek sem mondanám. A pirosítóval tökéletesen összeillenek, összedolgozhatóak. Én azért fixálópúderes ecsettel szeretek "rámenni", kicsit tompítani a színeket, hogy természetesebb legyen az összhatás. Nem foltos, nem kelt "koszos hatást". Nap végéig fentmarad DoubleWear alapozón. Egyedül a highlighterét nem használom, mert túl ezüstös fénye van, és szerintem nem illik a másik kettőhöz. A csomagolása valóban strapabíró és jól záródik, bár eddig nem utaztattam még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

GDora

2018. december 26.

Tavaly kaptam karácsonyra és azóta is tart a szerelem. A kontúr télen-nyáron passzol a világos bőrömhöz, a pirosítója is gyönyörű. Plusz pont, hogy egy egyszerű szemsmink is simán elkészíthető vele, ha nincs kéznél más.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

kami_ll

2018. július 20.

Már ezer éve megvettem de most jutottam el odáig hogy véleményt írjak. A világosabb változata van meg. A barna kontúrt imádom, télen nyáron, nekem jól passzol az arcomhoz, jól tudok vele csontosítani (már amennyire lehet az arcom). A highlightere is szép, valamivel kevésbé használom ki mert highlighter mániás vagyok és folyton van valami új. A rosegold pirosítbóba lettem amúgy szerelmes, az volt az ok amiért megvettem, viszont érdekes mód azt szinte egyáltalán nem használom. Gyönyörű színe van amúgy, de az arcomon nekem legalábbis nem jön át az a szépség amit ha az ujjammal belehúzok látok. Plusz pirosítót én hatalmas ecsettel szeretek felvinni az arcomra, a paletta miatt viszont keskeny egy-egy szín, és ez a pirosítónál nekem gond. De valószínű ez csak nálam probléma:D összességében szeretem nagyon, és hasznos ez a tükrös kompakt kiszerelés is !:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

ladyfalcon

2018. május 15.

Mielőtt ő(ke)t megvettem volna, a Makeup Revolution Ultra Sculpt contour kit-jét használtam, amit ennek a terméknek az utánzataként emlegetnek, és amit pontosan azért vettem meg, mert eleinte féltem ilyen sok pénzt kiadni erre a termékre. Azzal nagyon meg voltam elégedve, ezért úgy döntöttem, beruházok a nagytesóra is. Vegyes érzelmeim vannak, mindkettőt beszereztem, de a Mediummal nem tudok mit kezdeni. Akár a kontúr színt, akár a pirosítót használom, felszedi az alapozót az adott területről, és borzalmasan foltos lesz. Rengetegféle ecsetem van, van közte olcsóbb, drágább, de mindegyikkel ugyanaz a végeredmény. :( Szóval gyakorlatilag arcra nekem használhatatlan, pedig az aranyos beütésű pirosító első látásra szerelem volt. Még nem tudom mi lesz a sorsa, lehet, hogy szemfestéknek elhasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Agito

2018. április 24.

Évek óta használom ezt a kis kit-et, elsősorban a rose gold pirosítót és a highlightert. A pirosító nagyon kis finom színt ad és az apró csillámosság egyben fel is deríti. A nap végéig mondjuk nekem nem tart ki, igazítani kell. A highlighter viszont nagyon tartós, használom sokszor szemhéjra tusvonallal, szemöldök alá is. Mindennapos használat mellett, kb 2 év után is tart, nagyon sokáig elég. Praktikus, szerintem a paletta és a tükör mérete is ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

kpetra001

2018. április 22.

nemrég vettem meg. ilyen jót én még nem használtam!! IMÁDOM!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

nemrég vettem meg. ilyen jót én még nem használtam!! IMÁDOM!!!!

demoiselle

2018. április 19.

Sokadik Sleek termékem, most sem csalódtam. :) Medium árnyalatom van, a kontúr színe teljesen megfelel a bőrszínemhez, nagyon szép hatást kelt. A highlighter része kifejezetten nagy szerelem lett, nem tolakodó, nekem viszont kicsit mászkál, de ezt természetesen meg lehet oldani fixálóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

briu

2017. december 7.

A Sleektől a már jól megszokott, kifogástalan minőséget kaptam, nagyon jól pigmentált, gyönyörű a fénye. Egyáltalán nem porol és tartóssága ugyanolyan jó, mint bármelyik high-end pirosítóé.

Nekem a MEDIUM változat van meg, ahol a nem a Rose Gold arcpír van hanem egy barnás/arany verzió.
Kicsit féltem az árnyékoló/kontúrozós résztől, hogy túl sötét lesz, még a drogériás eladó hölgy szerint is sötét nekem, de láss csodát nagyon szépen el tudom dolgozni, semmivel nem sötétebb mint a bronzosítók amiket előtte használtam viszont sokkal tartósabb.

Nagy előnye, hogy mindhárom szín önmagában és egymással kombinálva is jól használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.