Sleek

Ár:   2475 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2014. november 12.

Kiszerelés:   6,3 g
Lelőhely:   Müller

Zselés, krémes állagú intenzív fekete festék. Használható tusként, alapként, vízvonalra, testfestéshez....  Vízálló.

youdith

2017. december 4.

Nagyon jó termék, én csak ezt használom, és elég gyakran. Intenzív fekete, csíkmentesen lehet felvinni és száradás után a könnyezést, óvatlan piszkálást is makulátlanul bírja, egész nap, éjszaka tart. Többször volt, hogy sminkben aludtam el és még reggel is tökéletes volt. Nagyon megéri az árát, nekem nagyon-nagyon sokáig tart egy tégely, nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

norcca

2017. január 11.

Tényleg szuper kis cucc. Én is a hagyományos tusról váltottam erre, és valószínű már ennél is maradok. Viszont a vízvonalamon nem szeret egész nap fenn maradni, még a nap feléig sem bírja ki. Erre tudtok valami megoldást? Egyébként teljesen megéri, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Ariel001

2016. június 26.

Könnyen használható, nagyon tartós tus. Valóban vízálló, számomra ez az egyetlen amit a fedett, olajos szemhéjamra merek használni, mert tudom h 10 óra elteltével a 35 fokban sem kenődik, mászik el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

moorm

2015. július 3.

Nagyon szuper ez a tus! Nagyon tartós, levakarhatatlan a szememről. 1,5 éve van meg, most kezd beszáradni, úgyhogy sokáig bírta. Újraveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

storm28.oe

2014. november 12.

Picurka magus :) Sajat ecsettel benazok,hosszabb ferde ecsettel hibatlan..Tartos..nem moccan,lemoshatatlan..melyfekete valoban.Nem irrital,nem maszatolodik felvitelnel-en meg nem kentem ossze sosem magam-pedig igazan "tehetseges" benasag vagyok.Szerelem elso huzasra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

musume

2013. március 23.

2012. szeptember 19.:
Szuper kis termék. Az essence tusa után azt mondtam, hogy nem fogok másfélét venni, mert az tökéletes nekem, de úgyesett, hogy mégis emellett döntöttem :) Nem bántam meg. Könnyű vele dolgozni, korrigálni is szépen lehet, és egész nap a helyén marad. Én vízvonalra nem szoktam használni, úgyhogy arról nem tudok véleményt írni, de a felső és alsó szemhéjamon nekem tökéletesen működik. Valóban kicsit küzdeni kell vele a letörlésnél. Ez is bizonyítja, hogy milyen tartós. :) Tényleg nagyon pici az ecset, amit kapunk hozzá, de kis gyakorlással akár ezt is meg lehet szokni, és eszméletlenül szép vékony vonalat lehet vele húzni. Én egyébként a Sigma E05 ecsetét használom tusvonal rajzolásához, de azzal nem tudok annyira vékony vonalat húzni, mint ezzel az ajándék ecsetkével. Szóval ha ezután nagggyon vékony vonalra lesz szükségem, biztos, hogy őt fogom elővenni. Tény, hogy nekem is könnyen el tud bújni a smink cuccaim között, de vigyázni fogok rá, mert sajnálnám, ha eltűnne :) Szóval ár-érték arányban szerintem simán megéri ez a tus+ecset páros. Érdemes kipróbálni :)

Update 2013. március 23.:
Olvastam itt, hogy a szemhéjra feltapadás többeknek problémát okoz. Most, hogy így belegondolok, eddig fel se tűnt, de ez a tus nekem nem tapad fel, míg a korábbi essence igen. Viszont nekem is elkenődik egy idő után a szemzugban, ami nem túl szép látvány. De lehet, hogy ez csak a sminkelés technikájától függ. Kontaktlencsés vagyok, és a széltől szokott is könnyezni a szemem, úgyhogy ha nem kenném annyira közel a szemzughoz, lehet, hogy nem is kenődne el olyan könnyen. Most majd külön oda fogok figyelni rá, és tesztelem a kicsikét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

2012. szeptember 19.:

Update 2013. március 23.:

Bella_Vita89

2012. december 16.

A legjobb gél-krémtus, amit valaha használtam. Előttem 2-vel írja, hogy "hát nem folyékony". Ja hát nem, mivel ez egy gél :-D És hogy "nem lehet simán lemosni" , ja hát nem, le is írják, hogy ehhez kétfázisú lemosó kell, mert szuperjól ottmarad és ha már egyszer rácuppant, akkor nem lehet satírozni. Aki ezzel tisztában van, hogy ez egy gél, ami ha odacuppan nem leszedhető csak spec. folyadékkal, az maximálisan elégedett lesz, mivel ez a funkciója ennek a terméknek: nem mászkál el, nem folyik össze-vissza felvitelkor és vízvonalon is ottmarad. Maximálisan elégedett vagyok azzal, amit a termék ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

natasha

2012. december 11.

Bizgatta a fantáziámat már nagyon rég,hogy kipróbáljak egy zselés tust,ugyanis,nekem az instant folyékony tusok egyszerűen nem működnek,túl folyékonyak,túl sok festéket visz fel az ecset,remegős vonalat szoktam általában húzni,ezért aztán lemondtam arról hogy én tust használjak.
Aztán belém jött egy dili,hogy ennek a zselés cuccnak adni kéne még egy esélyt,és az itteni vélemények alapján meg is rendeltem 2100ft-ért.
Nem bántam meg,sőt,beleszerettem ebbe a kis tégelybe!!Ez nekem egy csodatus!Gyönyörű intenzív fekete,ugyan a kis ecsetkét amit hozzá adtak nem használom,hanem helyette egy Coastal Scents tusecsetet,de a végeredmény tökéletes!
Még az én béna türelmetlen kezemmel is remegésmentes tusvonalat sikerül csinálni és olyan vastagot amilyet én akarok!A tartóssága is abszolút lenyűgöz,nekem nem kenődik sehova,igaz nincs rejtett szemhéjam,de kipróbáltam úgy,hogy szempillagöndörítő használata után is ugyanúgy maradt a szememen ahogy felkentem,6ora hossza múlva se kopott meg,pedig elég zsíros a szemhéjam és nem használtam alá se korrektort se semmit.
Nekem nagyon bevált,tökéletes!:)

Jajj hát ma megint szerelmesebb lettem belé mint voltam!!:)
Vízvonalra is bevetettem,és tádámm meg se mozdult déltől nap végéig,aminek nagyon örülök,hiszen megoldotta azt is hogy a szemceruzával két óránként a mosdóba kelljen szaladgálni,az egész szememet körbe ki tudom festeni ezzel!:)
Persze szerintem azért köszönhetem részben a tuti jó tusecsetemnek is:)
IMÁDOOM!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Nekem nagyon bevált,tökéletes!:)

Jajj hát ma megint szerelmesebb lettem belé mint voltam!!:)
Persze szerintem azért köszönhetem részben a tuti jó tusecsetemnek is:)
IMÁDOOM!!

JoyBlond

2012. december 3.

Az itteni véleményekre alapozva biztos voltam benne, hogy most megtalálom azt, amire már régóta vágyom, a tökéletes tust!

Nem így lett, ez egy horror.

1. Egy kis mennyiséget kivettem egy másik tégelybe, de 1,5 hét alatt beszáradt, kb 2x tudtam normálisan használni, most már nem lehet vele egyenletes vonalat húzni emiatt. De ezen még túl tudok lépni.

2.A színe nem olyan, mint egy folyékony tusé, inkább olyan, mintha temperával húznám ki a szemem. Ezen is túl tudnék lépni.

3. És most jön a paradoxon: felkenem, és azonnal odaköt, korrigálni lehetetlen. Viszont fél/1 óra múlva úgy elkenődik, hogy úgy nézek ki, mint valami drogos, aki szétbőgte a szemét...persze ezt az elkenődést nem lehet csak úgy letörölni.
Lemosni lehetetlen, kétfázisú lemosó, arclemosó, micellás lemosó..és másnapi ébredéskor garantáltan pandamaci szemmel ébredsz!

4. Nem tudom mi van benne, de a szempillám azóta hullik, mióta ezt használom.

Maradok a bevált folyékony tusomnál, még ha az egy picit el is mászik (de lehet korrigálni). Annyira sz*r, hogy nem merném kipróbálni más márka géltusát sem, főleg ha abból indulok ki, hogy azokat is istenítik és ehhez hasonlónak tartják. Nekem túl stresszes az életem, a sminkkel ezt igyekszem korrigálni. Na, ezzel a tussal nem hogy szép sminkem nem lett, de rosszabb a kinézetem mint valaha! Szóval, keresem tovább az "igazit".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Nem így lett, ez egy horror.

4. Nem tudom mi van benne, de a szempillám azóta hullik, mióta ezt használom.

Judith

2012. október 18.

Elég jó, vízvonalra is használható (vízvonalra nekem még semmi sem vált be és már nagyon vágytam ilyenre, pár másodpercen belül megszárad-nem mozdul. Az ecsettel dolgozni szuper, tartósságával inkább a szemhéjamon volt gond, a lealapozott-púderezett szemhéjamra feltapadt és egy nagyon kicsit a szemzugban elkenődött pár órán belül. A vízvonalon tökéletes maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.