Sleek

Ár:   $8.49   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2016. február 18.

Ár:   $8.49
Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Semi-matt finisű rúzs, krémes, hidratáló formulával. E-vitamint, she vajat és kókuszolajat tartalmaz.

♡ Sleek Lip VIP ajakrúzs ♡
Ár: 1300Ft , Eladó: KataViki
Állapot: kézfejen próbált, Helyszín: Budapest XI., fizetés: átutalás / készpénz
Sleek Lip VIP Semi-Matte ajakrúzs - 1006 GUEST LIST árnyalat
Ár: 1200 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Mandulaszem

2018. június 7.

Szeretem ezt a rúzst. Őszre vettem meg a Ready to Rock árnyalatot (lilás-mályvás), ami nagyon-nagyon tetszik. A textúrája krémes, könnyen lehet vele dolgozni, viszont nem túl tartós, többször kell frissíteni. Ezért kap 4 csillagot. Viszont ebbe a színbe annyira beleszerettem, hogy újraveszem. Nekem megéri.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Lina14

2017. december 16.

a show-off arnyalat van meg ami egy fenyes kozepbarna
mivel nem matt, nem is nagyon tartos, ami nem problema, a finishbol mar lehetett tudni mi less a tartossag
azonban ami zavar benne, hogy kicsit foltos es csomosodik a szaraz reszeken
pigmentaltnak pigmentalt, de kicsit trukkozve kell felvinni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

a show-off arnyalat van meg ami egy fenyes kozepbarna
azonban ami zavar benne, hogy kicsit foltos es csomosodik a szaraz reszeken
pigmentaltnak pigmentalt, de kicsit trukkozve kell felvinni

fruzskai

2017. október 20.

40%-kal olcsóbban sikerült beszereznem a Couture árnyalatot. A szín csodás, igaz eléggé más mint a képen, de nem bánom. Könnyű felvinni, igaz egy szájkontúr nem árt mellé. Nekem nagyon szépen kopott, könnyű kijavítani. Összességében ennyi pénzért szinte tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

kinderino

2017. április 11.

B*****!!

Nagyon dühös vagyok!! De lehetnék akár magamra is, hogy már másodjára veszek meg egy olyan rúzst, amivel első alkalommal is befürödtem. Én vagyok az egyedüli, akinek első használat után tőből kitörik a rúzs??? Vagy mert olyan lágy, vagy mert egész nap szolizik a márka pultjának erős lámpafénye alatt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

B*****!!

stefi90

2016. október 5.

Az icon árnyalat van meg. Szép színe van, de azért az árát tekintve nem nyújt nagy élményt. Nagyon lágy a textúrája ezért könnyen elcsúszik és hamar lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

mscintia

2016. június 23.

Nem rossz ez a Sleek rúzs! Ahogy a leírásban olvasható, semi-matt hatású. Ez félig igaz, hiszen nem fénylik (hálaisten, mert én ki nem állhatom a csillogó szájat). Nagyon krémes az állaga és csúszik össze-vissza felvitelnél, illetve hamar lekopik. A színei viszont igazán gyönyörűek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate