Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kiszerelés:   10,5 g
Lelőhely:   Müller

Ragyogást adó arcpúder, SPF15-ös fényvédelemmel.

farkasgaboc

2014. november 19.

Szépen mutat, jól fixál, közepesen tartós - nekem nagyon zsíros a bőröm. Szerintem megéri az árát, de én tovább keresem az igazit. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

bbnb04

2014. május 17.

Nagyon tetszik! :) Már maga a doboz is igazi kifinomultságot sugall, tökéletesen illik a tartalmához. Gyönyörű apró szemű csillámokkal van tele, amik napfényben nagyon szépen látszódnak. Bár inkább highlighter, mint púder, én legalábbis az egész arcom fixálására nem használom, mert csak bizonyos részek kiemelésére, mint pl. a szemöldökcsont vagy az arccsont. Örülök, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Kmanci

2012. július 24.

Gyönyörűség. Imádom. Nem látszik, hogy csillog, ilyenkor nyáron mégis sokkal természetesebb finist ad, mint egy teljesen matt púder. Színezett hidratáló fölé használom, de több nap elteltével azt vettem észre, hogy nagyon szárad a bőröm, és ez biztos nem a krémtől van, mert azt már régebb óta használom. Arckrémet is használok külön, de kénytelen voltam most egy testesebb krémre váltani, mert hámlott az arcom, annyira kiszárította (egyébként zsíros a bőröm). Ennek ellenére még mindig imádom, csak mostmár jobban oda kell figyelnem a hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Réti_D_smink

2012. április 27.

Nagyon-nagyon jó! Egy külföldi vezető blogger beszélt rá (közvetve :-) és nem bántam meg. Azóta az egyik kedvenc termékem. Nem teljesen matt, hanem észrevehetetlen apró arany por van benne, de nem csillog, hanem nagyon szép fényt ad a bőrnek. Nehéz leírni, mert tényleg különleges. Nyugodtan lehet fixálónak is használni, nem fog világítani tőle az egész arc. Ráadásul fényvédő is van benne. Szerintem nyáron kimondottan gyönyörű a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.