Sleek

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Enc, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

A Matte Me rúzs metál finishű változata. Száradást követően is tartja a metálos ragyogását. Hosszan tart.

lenizsu

2021. január 14.

436 Birthday Suit és 1036 Bittersweet árnyalatokban vásároltam meg. Nagyon szép színek, jól illeszkednek a bőrtónuszomhoz is. Tetszik a csomagolása is, nagyon jólesik megfogni a matt kupakot. A tartósságával is meg vagyok elégedve. Felkenés után nem mocorog. Ha sikerül igazán vékony rétegben felvinnem, akkor szép, kényelmes és nagyon szeretem magamon. Ha valamiért több kerül a számra, akkor beül a ráncokba, betöredezik, kényelmetlen viseletté válik. Ennek ellenére viszonylag gyakran nyúlok érte, a Bittersweetnek már nagyon a végén járok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 14.

Alsace

2019. november 8.

Ez az első Sleek csalódásom :( A Rusted Rose van meg, csodálatos, finom csillogású inkább nude hatású rúzs, de iszonyúan szárít és az összes kis redőt mutatja, olyan volt a szám mint egy múmiáé :( Szívem szerint 2 csillagot adnék, de a színe tényleg tökéletes....lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

KoviKata16

2019. március 20.

Nekem nagy csalódás volt. Brutálisan szárítja a számat, de legalább a színe jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Nekem nagy csalódás volt. Brutálisan szárítja a számat, de legalább a színe jó.

Lencseee

2018. december 18.

A rusted rose-ba futottam bele egy duo matte me metallic akció keretein belül a Müllerben. Hát...erősen 2-3 csillag között mozog. Nem tartós, nem "metallikus" eléggé, ellenben nagyon hamar szárít, ha meg carmexet kenek alá, akkor pedig borzasztó gyorsan elmászik az ajkaimon...egy bourjois rúzs sokkal, de sokkal többet tud. Nem hinném, hogy ezek alapján én veszek még sleek rúzst:-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 18.

tothvivien1993

2018. november 14.

Nagyon szeretem. Szép a színe és tartós, könnyű felvinni, nem kenődik el, kényelmes viselni. Szerintem megéri az árát, nem zsákbamacska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Jancsa

2018. október 14.

Én 2 árnyalatban szereztem be a Rusted Rose és a Volcanic árnyalatban. Könnyű felvinni őket, kellemes viselni,viszont a Rusted Rose nagyon kiemeli az ajakredőket (pedig előtte leradíroztam az ajkaim és alá is hidratáltam). Ezt a másik árnyalatnál nem vettem észre és így nem vagyok biztos benne, hogy beruházok-e az Anodized ruby árnyalatr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Mesike91

2018. július 3.

Össze volt csomagolva matt társával. Tartós miután megszáradt, de nagyon mű a színe. Ez már a túl sok kategória. Evest meg véletlenül sem bírja ki. Nekem a képen láthatóak közül a jobbról balra haladva a negyedik van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Enc

2018. január 15.

Mülleres nyereményjátékon nyertem belőle 3 árnyalatot és nagyon megkedveltem őket. Szépen terül, baromira pigmentált rúzs és akár egész éjjel bírja a számon. Egyenletesen kopik, ha elkezd kopni. Gyönyörű a finishe, matt és metálhatású egyszerre, szerintem mindenkinek jól áll.Ár-érték arányban nem találtam még ehhez hasonló terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.