Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt hatású körömlakk

EviKovacs

2019. április 14.

Veletlenul vettem mattot egy szettben, de sajnos nekem nem jön be, ez viszont nem az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ci 15880, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.