Sleek

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6 x 0,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Kiszerelés:   6 x 0,4 g
Lelőhely:   Müller

A Sleek paletta 6 krém árnyalatot tartalmaz, mellyel a bőrproblémákat lehet korrigálni.

• Rózsaszín - sötét karikákra
  • Lila - sárga szín semlegesítésére
  • Zöld - bőrpírre és pattanásokra
  • Barack - szem alatti karikákra
  • Sárga - semlegesíti a lila színt a szem alatti karikákban
  • Barna - bronzosításhoz

Ár: 2500 , Eladó: Megababa
Állapot: Egyetlen egyszer próbàlt/swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy banki utalàs utàn ostàzom

vikt0ria

2020. április 12.

nekem nem annyira jött be a krémek textúrája. lehet csak az én bőrömön nem volt szép, mindenesetre nekem nem vált be. a csomagolás és a design szép, ahogy a Sleek-től megszokhattuk, de ez attól még a benne lévő terméken ez nem javít :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Alsace

2020. január 19.

A rózsaszínt, a zöldet és a világossárgát használom. Ujjal viszem fel, szépen el lehet egyengetni és nagyon szépen kijavítja a bőrhibákat. A rózsaszínt a szemzugom és az orr résznél használom, mert ott kicsit sötétebb a bőröm, a sárgát a szem alatti kék karikákra a zöldet meg ha előbukkan egy-egy pattanás. Tartós, könnyen használható, én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

Csak a zöldet használom, teszi a dolgát. Jó textúra, tartós, szépen kiüti a pirosságot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Guppi

2017. augusztus 18.

Gondoltam, ha ilyen színes, mindenre jó! Szinte, de amúgy egèszen bevált. Megmondom őszintèn, nèztem róla videókat, hogy melyik színt igazából hova kène kenni, úgy használom, ecsettel felviszem aztán blenderrel összedolgozom a színeket, így elèg egysèges lesz az eredmèny. Azèrt a makacsabb pattanásokat nem tűnteti el, arra azèrt mást is használok. Csak olyan kevèsnek tűnik ez a mennyisèg, de ha elfogy, újraveszem (ha lehet majd mèg kapni). Müllerben vettem (Corvin)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Agnes3518

2016. december 19.

Régebben elég volt az Essence korrektora is, de mostanában sötétebbek lettek a karikáim. Próbáltam a Catrice wake up effect korrektorát, de annak a színe nem igazán jó nekem, se az állaga. Ezzel a palettával nagyon könnyen lehet dolgozni! Először a sárga, majd rá egy kevés narancs (nem barna, bronzosításhoz), még kevesebb zöld és minimális rózsaszín. Ecsettel könnyen felvihető és smikszivaccsal eldolgozható. A lila és a kék is kihasználható. Nem kell belőlük sok, csak éppen, hogy fehér legyen eldolgozva. Könnyű, krémes, jó érzés viselni! Csak kevés alapozót használok már rá, éppen csak, hogy legyen színem. Sajnos kevés van benne, de úgy néz ki eddig, hogy sokáig elég lesz. Biztos újra veszem, ha addig nem lesz valami könnyebben beszerezhető alternatíva ennyi sárgával és ilyesmi állaggal. Müllerben nem volt, rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0