Smashbox

Ár:   €45   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Nix, az összetevőket feltöltötte: Endless, Módosítva: 2018. október 29.

Ár:   €45
Kiszerelés:   11,5 g
Lelőhely:   Douglas, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Profi kontúr készlet három árnyalattal.

• legsötétebb szín: árnyékolásra, szürkés, hideg árnyalatának köszönhetően különösen alkalmas arckontúrozásra
  • bronz szín: melegebb árnyalat, a kontúr lágyítására, pirosító helyett is használható a bronzos árnyalat elérésére
  • világos szín: kiemelésre, enyhe ragyogást ad (nem csillogó formula)

Smashbox step-by-step Contour palette
Ár: 4800+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Smashbox Spotlight Highlighter paletta
Ár: 6000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
VanityFair

2018. március 10.

Nagyon szeretem ezt a kittet, mindhárom szín szuperül kihasználható. Kicsit porzik, ami főként a kontúrozásnál gond, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2017. november 3.

Szeretem, de az ABH jobb. Inkabb mindennapokra alkalmazas, termeszetes megis teszu a dolgat es az ecset amit kapsz hozza az nagyon jo :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 3.

sufnudli

2016. július 28.

Nekem a krém kontúr és highlighter palettája van meg. A kontúr színe szuper és jól eldolgozható de a highlighterek nagy nullák, inkább szemfestéknek használhatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

zseni

2016. május 28.

tökeletes! a bronzositonak gyönyörü termeszetes szine van, konturnak pedig ha van egy kis szinem, csak a legsötetebb arnyalatot hasznalom, maskor a sötetet a bronzzal keverve, gyönyörü termeszetes hatasuan lehet vele konturozni, es nekem a kis konturecset is nagyon bejön, amit hozza adnak. megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

cludi

2016. március 25.

Egy utazásom alatt sikerült beszereznem a repülőgépen,akkor még nem ismertem a márkát. De annyira megszerettem, hogy már nézem honnan tudok újra beszerezni :) A barna kontúr színe nekem tökéletes, a highlight viszont megegyezik a bőrszínemmel így azt bárhova rakhatom igazából. Szépen lehet oszlatni, és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

Beauty90

2015. szeptember 17.

Egyszeruen tokeletes! Mindennapi sminkem resze :) csak ajanlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Egyszeruen tokeletes! Mindennapi sminkem resze :) csak ajanlani tudom

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.