Best of Beauty 2019

Smashbox

Ár:   €48   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaMaggie, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   €48
Lelőhely:   Douglas, online

Natúr paletta - a felső sorban levő árnyalatok fényesek, míg az alsó sor matt.

Smashbox Full Exposure Palette
Ár: 6500 , Eladó: viviennerainbow
Állapot: Mindegyik szín 1-2x probalt, Helyszín: Budapest , fizetés: Csak személyes átvétel
Ár: 5000 , Eladó: MakeupMarket
Állapot: új, dobozával, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, foxpost, posta
liababa

2018. szeptember 12.

Nem sminkelem magam minden nap, de ezzel a palettával heteken át kedvem támadt minden reggel valami újat kipróbálni a szememen.
Rendkívül jól variálható, matt színek is szépek (alappal használom), nem potyog, nem fakul.
Drogériás termékekhez fölösleges is összehasonlítani, fényévekkel jobb, de a high-end sminkektől elmarad. Ár-érték arányban számomra szuper, ajánlom első palettának vagy hétköznapokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Annie25

2017. június 14.

A Douglasben sikerült beszereznem akciósan, hát mit mondjak nagyon megéri az árát! :) Gyönyörű szép pigmentált színek, végre egy paletta, amiben szinte az összes színt ki tudom használni. Próbálkoztam már olcsóbb palettákkal (L'oreal, Maybelline), de nem váltak be igazán, valahogy sosem azt kaptam, amit vártam. De ez tökéletes! Az ecset is szuper, amit adnak hozzá, nagyon szépen el lehet dolgozni akár több színt is egyszerre és nem kenődik el, nem csomósodik, nem maszatolódik el még a nap végére sem, pedig semmilyen primert nem használok előtte. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

NiDDA

2016. május 22.

Sírok, annyira szép. Már régóta vágytam rá, és most megkaparintottam. Csodálatosak a színek, habár még nem próbáltam mindet. Nem porzik, csak annyira, mint az átlag, tartós, gyönyörű-gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

CsillaPelei

2015. június 16.

Én meg vagyok elégedve vele, sok más Smashbox termékem is van. Már csak a kis ecset miatt is megérte a beruházást! Használom a szemöldökömhöz is, de néha még kontúrozom is vele az arcom :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

butyok

2014. november 1.

a boots.com-ról gyorspostával ingyen szállítanak.

Magával a palettával nem vagyok igazán elégedett. vizuálisan szépek a színek, de nem fednek szépen, legalábbis az általam használt termékekhez képest ez - véleményem szerint- rosszabb minőség. Én leggyakrabban bobbibrown sminkeket használok, de a mac, art deco és isadora, clarins-hez képest is rosszabb a fedése. sajnálom, mert nagyon sokat vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

a boots.com-ról gyorspostával ingyen szállítanak.

millusa68

2014. május 1.

Szerintem ez egy nagyon jó paletta annak aki szereti a natúr árnyalatokat. Én nagyon szeretem jók a színek és a kétvégű ecset meg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.