Smashbox

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pumukli21, Módosítva: 2018. június 20.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Olaj mentes, 60% vizet tartalmazó primer, mely ideális az zsíros, pattanásokra hajlamos vagy érzékeny bőrre. Vitaminokat és antioxidánsokat tartalmazó formula, mely segít az apró ráncok kisimításában. Hordható magában vagy alapozó alatt.

LauraTucsek

2017. szeptember 28.

Szerencsére egy nyereményjátékon nyertem és imádom! Persze nem használom mindennap csak különleges alkalmakkor de az én bőrömnek szuperjó! Minden alapozómmal nagyon jól viselkedik és szemhéjalapnak is tökéletes. Nincsenek nagy tág pórusok csak szép sima bőr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Marcsykamama

2017. június 10.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. A kombinált bőröm abszolút jól viselte, a nagy hőség ellenére sem fénylett ki :-) Igazából kíváncsi leszek hogy teljesít télen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

mate

2017. február 20.

En nem ajultam el annyira tole. Vhogy tobbet vartam. Amit nagyon jol csinal az az,hogy a sminket szinte egesz nap tartja. De kisse kifenyesiti a borom es szilikon hijan,ugye,a tag porusokat sem halvanyitja,mint pl.a Dior primerje. Nem tudom,melyik jobb: ha szilikon van benne,ami kisimitja az arcot,de el is tomiti a polusokat vagy nincs benne,de nem is lesz olyan szep az arc,viszont jobb a bornek. En mindenesetre most felvaltva hasznalom ezt es a Dior-t,de a Smashbox nem biztos,hogy ujravevos lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

LottiDarko

2017. január 10.

Imádom:)
Elsőre mikor megvettem kicsit nizonytalan voltam, mert nem nagyon hallottam még erről a márkáról (nem tudom miért nem)de nem bántam meg, hogy megvettem! Olaj mentes ugye bár, nem is zsírosodik be rajta az alapozó! Nem vastag és kellemetlen a fedése, azonnal beszívódik. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

Imádom:)

rockroka

2016. december 26.

Úgy látom, hogy néhányan itt összekeverték a Photofinish Light-ot a sima photofinish-sel (az előbbi fehér színű, az utóbbi átlátszó). A Light verzió nem szilikonos, és zsíros / kombinált bőrre tökéletes választás. Én a simát és a Light-ot is próbáltam a másik mellett. Egészségesebbek a bőrnek a szilikon nélküli termékek, viszont a szilikonosoknak mindenképp van egy előnyük: kismitíják a bőrt. Ez az egy tulajdonság az, amit én hiányolok a Light verzióból. Sajnos a pórusaim használata után eléggé látszanak, hiába viszem körkörös ecsetmozdulatokkal fel az alapozót rá. Ezt leszámítva csak jót tudok róla mondani. Sokkal tovább marad matt a bőröm, mint a sima Photofinishnél, és ez nagyon fontos szerintem (kombinált bőröm van). A tartóssága is tökéletes, az illata számomra elég semleges, de hallottam már mástól, hogy kellemetlen.
Én mindenkinek ajánlani tudnám, akinek kombinált vagy zsíros bőre van és egy szuper primert keres!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

nangien

2016. december 14.

Ez a primer valami egészen elképesztő, kombinált bőröm van, primer nélkül bármelyik alapozó átfényesedik, elmozdul, vagy télen láthatóvá válnak a szárazabb foltok, úgyhogy szuper kombó. Ez viszont egész nap a helyén tartja a sminkemet, sokkal-sokkal tartósabb, nem fényesedik át olyan gyorsan, az alapozót egyszerűbb eloszlatni, a száraz foltok sem olyan feltűnőek, ha eléggé figyelek a bőrömre így télen. Ha lehetne 6 csillagot adnék neki, mert ez egy olyan termék kivételesen, amit nem cserélnék le, tökéletesen megéri az árát, egyszerre nem kell belőle sok, nem pattogtam ki tőle, úgyhogy ha valakinek kombinált, pattanásra hajlamos, érzékeny és vízhiányos bőre van, annak mindenképp érdemes adnia neki egy esélyt, ez egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

LBN

2016. november 14.

Nekem ebből egy kicsi - szinte minta méretű - van, 'Try it kit'-ben vettem meg. Csalni szoktam vele, ha nem akarok egész arcot sminkelni, csak szemhéjpúder alá kenem vagy karikákra, korrektor alá. Erre tökéeltes. Elég masszív, egész arcon nem használnám. Ritka használat után azt mondanám, hogy kombinált, zsírosabb bőrűeknek ez kifejezetten jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

jucuska

2014. április 14.

Ez a PRIMER, így csupa nagy betűvel. Szuper!! Könnyű viselet, egyáltalán nem fullasztó érzés. Szépen kisimítja a bőrt, nekem abszolút segít a tág pórusokon, nagyon tartós az alapozó vagy bb, cc fölötte, és úgy terül rajta, mint az álom. Igazából annyira szép bőrképet ad, hogy önmagában is el tudom képzelni az arcomon. Fogalmam sincs, hogy tudtam eddig élni nélküle. Nem olcsó darab, de semmilyen más primerhez nem tudnám hasonlítani. Nagyon- nagyon sokáig elég lesz még napi rendszeres használat mellett is. Ajánlom? Abszolút!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

ercsike76

2014. február 10.

Külföldről kaptam/rendeltem az utazó kiszerelését de ez is elég lesz kb.10 évig. :-) Nagyon pöttöm kell belőle, T-zónámra szoktam kenni és az orcáimra. Átlásztó zselé és nagyon puha (ugye a szilikon-érzet), de nem tapasztaltam fulladó arcbőrt vagy pattisodást, irritációt. Az erre felkent alapozó tartósabbnak bizonyult és sokkal jobban terült, kevesebb is kellett belőle. Nem csodaszer és nem is "must have" de az általam kipróbált primer-ek közül a LEG-LEG!
Az ára horror :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

Az ára horror :-(

hajnalka39

2013. október 14.

Én nagyon szeretem,nem" mozdul" el a sminkem egész nap,és még ránctalanít is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Én nagyon szeretem,nem" mozdul" el a sminkem egész nap,és még ránctalanít is:)

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Oligopeptide-10
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Felületi hártya képző anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.