Smashbox

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Csucsi08, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   $32
Lelőhely:   Douglas, online
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Uborka illatú, 3 az 1-ben primer és fixáló spray, mely előkészíti a bőrt a sminkeléshez, továbbá felfrissíti, hidratálja azt.

Olaj-, parabén-, szilikon- és alkoholmentes.

Csucsi08

2019. március 20.

Lookfantastic-ról rendeltem meg. Hűtőben tartom. Sajnos az első pillanattól kezdve nem szimpatizálok az illatával. Azért vettem meg a limitált kiadásokból ezt a verziót, mert nem akartam semmiféle full parfümös illatot az arcomra fújni. Ez pedig az uborkával olyan üdítőnek tűnt. De sajnos kissé poloska illatú :D Ha lehet ilyet írni.
Próbálom szoktatni magamat hozzá, mert ilyen rengeteg pénzért én bizony el fogom használni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol