Sodasan

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: vkovacs, Módosítva: 2018. december 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

A Sodasan bio növényi szappanok különböző növényi olajokból készülnek,mint amilyen a pálmamagolaj, a pálmaolaj vagy a napraforgóolaj. Minden felhasznált olaj ellenőrzött biogazdálkodásból származik.

Katarzis

2018. június 15.

Én tusfürdőnek használom. Szuper, hogy az oliva miatt nem szárít és imádom a kirobbanóan citromos illatát. Az már csak hab a tortán, hogy nem tesztelik állatokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

xipszi

2018. április 27.

Nagyon jó kis szappan, finom illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Nagyon jó kis szappan, finom illattal.

Bagagabcsi

2016. január 21.

Abszolút kedvenc. A rózsás verziót is kipróbáltuk, de ez jött be igazán. Évek óta ezt használjuk, én is a literest szoktam venni. Elég sűrű, de mire lemossa az ember, legalább biztosan alapos kézmosáson van túl. Amellett, hogy kellemes citrom illata van, még natúr is a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

zorica85

2015. július 21.

Évek óta használja az egész család ezt a folyékony szappant. Imádjuk az illatát, jó az állaga, így könnyen adagolható, kevés kell belőle, jól habzik. Remélem még jó sokáig nem leszünk kénytelenek lecserélni. Én a literes kiszerelést szoktam megvenni és átöltöm adagolóba, így ár-érték arányban is kitűnő szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

appdina

2012. augusztus 4.

Nagyon finom az illata, kevés is elég belőle, gazdaságos. A csillag-levonás azért jár, mert mintha szárítaná a kezem, ami nem lenne indokolt az összetevők miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 4.