Sodasan

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

A Sodasan bio növényi szappanok különböző növényi olajokból készülnek,mint amilyen a pálmamagolaj, a pálmaolaj vagy a napraforgóolaj. Minden felhasznált olaj ellenőrzött biogazdálkodásból származik.

gemzit

2015. november 28.

Az állaga valóban sűrűbb, mint egy normál folyékony szappané, azonban én már az első használat után érzetem, hogy a bőrömet nem szárítja szét úgy, mint egy "normál" krémszappan. Számomra az utóillata volt, amelyet szokni kellett, de már ezzel sincs probléma. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

hajasbaba

2015. január 21.

Először furcsa volt az illata és az állaga is, de mára már megszoktam. A hagyományos folyékony szappanhoz képest sűrűbb és kevésbé habzik.
Legközelebb a rózsás-olívásat próbálom ki. Állítólag az még finomabb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Legközelebb a rózsás-olívásat próbálom ki. Állítólag az még finomabb :)

zsooofi

2014. augusztus 8.

Sokáig kitart és be is vált minden szempontból. Nem mindenkinek jön be a szaga, nekem nincs vele bajom. És olcsó is volt, én is az 1 litereset vettem, mint az előttem szóló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Macsek23

2014. július 1.

Nagyon jó folyékony szappan, nem is drága. Illata is finom. Egy liter 2100 Ft.
Azt hiszem ezek után más folyékony szappant nem fogok venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

Nagyon jó folyékony szappan, nem is drága. Illata is finom. Egy liter 2100 Ft.
Azt hiszem ezek után más folyékony szappant nem fogok venni.

natasa

2013. augusztus 28.

Finom levendula illata van. Tetszik a kiszerelése, a lapos flakon is. Kicsit drága, de az összetevők nagyon szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.