Sofia Vergara

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Yolanda, Módosítva: 2016. március 17.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2015

Fej: mandarin, maracuja, zöldalma, narancsvirág

Szív: kolumbiai kávé, orchidea, orris gyökér, magnólia

Alap: ambrette, borostyán fa, praliné, vanília

Luna1024

2019. április 25.

Az első Vergara illat, amit kipróbáltam (és ezidáig az utolsó is :D). Lehet, hogy inkább a Sofia-val kellett volna próbálkozzak, de ebből kaptam mintát egy kedves lánytól (köszönöm!), hát így esett, hogy most itt vagyok. :)
Hogy magáról az illatról is szót ejtsek: nekem sajnos nagyon édes... Sokáig úgy gondoltam, nekem semmi nem lehet túl édes, de az 1824. gourmand illat után elkezdtem kicsit telítődni - mint amikor Karácsonykor túl sok csokit eszel össze-vissza, és utána egy hétig rá se tudsz nézni semmilyen édességre... Na, így érzem én magam, csak nem egy hete, hanem kb. hat hónapja :D :/
Fragranticán sokan hasonlítják YSL Black Opium-ához, de én ebből semmit nem érzek. Akárhogy szimatolom, az én bőrömön ez az illat szinte egy az egyben a Lancome üdvöskéjét hozza, akármilyen körülmények között próbálom, csak egy La Vie Est Belle-re kísértetiesen hasonló illatot érzek (de fura mód van benne egy kicsi az általam nagyon kedvelt Shay & Blue Black Tulip-ból is)... Tudom, lassan divat minden édes illatot a LVEB-hez hasonlítani, és bár igyekszem ettől távol tartani magam, most mégse tudok mást írni: ha egyszer rajtam hasonlít, hát hasonlít. Finom, lédús gyümölcsöket érzek egyébként, és rettenetesen túltolt, brutál édes, mindent maga mögé utasító pralinét. Kávé sehol... Nem szeretem a pralinés illatokat, a bőröm nagyon kihozza ezt a jegyet, és a finom édes illatból lesz egy túlcsordulóan gejl, tömény katyvasz... :( Van még egy adag szintetikusság is benne - bár ezt se a Fragin, se itt nem nagyon említi senki, szóval lehet, hogy tényleg a bőröm a ludas, mindenesetre én kissé műanyagnak érzem, ami nem valami üdvözlendő tulajdonság a számomra.

Összességében szerintem finom, édes, nem túlzottan izgalmas illat, a DM/Rossmann felhozatal 80 %-ával össze tudnám keverni. Az üvege nagyon szép, a tartóssága megfelelő, árban sincs elszállva. Több gyümölcsnek és virágnak, kevesebb tömény édességnek én jobban örültem volna. :) Azért a Sofia-ra így is kíváncsi vagyok, ott több a lelkes vélemény, mint itt (valószínűleg nem véletlenül).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

klau810614

2018. október 25.

Nagy csalódás ,pedig finom gyümis édes illat de egyszerűen 5 percig nem érzem!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

vicuskat

2018. augusztus 9.

Rajtam cukrozott gyümölcs illata van és eléggé tartós is, de ebben a melegben nem igazán nyerő választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

pomme

2018. február 12.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de örülök, hogy nem vettem vakon egy üveggel. Én se nagyon érzem a kávét, és a Black Opium hasonlatot sem igazán... Rajtam hasonlít egy kicsit a Riri-re, de van benne egy aszalt gyümölcsös mellékszag, ami nagyon elrontja (utálom az aszalt gyümölcsöket...), meg valami öreges illatjegy is van benne, fogalmam sincs mi, de Férj már messziről vernyákol, annyira kiérzi. Meg aztán én sem örülök neki, nyilván. Rajtam a sima Sofia is nagyon öreges volt (semmi Coco Mademoiselle, pedig imádom). Még megpróbálkozok a Tempting vonallal Sofiától, aztán feladom, azt hiszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Timi8

2018. február 9.

Tegnap illatoltam először, nem rossz! Pirosbogyòs-erdei gyümis, mély lédùs gyümölcsös illat. Az üveg szìne nagyon passzol az illathoz. Engem bevallom, megleptek a Fragis vélemények, illetve, konkrétan az, mennyire a Black Opium-okhoz hasonlìtják, közülük is leginkább az edt-hez. /Abbòl a 2.üvegemet szaggatom tehát van némi-nemű összehasonlìtási alapom. BO-ban sokkal dominánsabb a kávé, ebben pedig számomra csakis a gyümis-pralinés illatjegy kìsérője./ Ez inkább egy őszi-tavaszi gyümölcs-puncs illat. És sokkal játékosabb mint az elődje, ami rajtam egy kifejezetten komoly illatot produkált. Összességében tetszetős, mutatòs, tartòs. Csakis gyümölcsimádòknak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Torpece

2018. február 8.

Egy 5ml-es minta került hozzám, így végre ki tudtam próbálni ezt az illatot, a Sofia Vergara Sofia illata után már nagyon kíváncsi voltam erre is. Aki ismeri a Sofia illatot az tudja, hogy mutat némi hasonlóságot a Coco Chanel Mademoiselle illathoz (másnak máshoz), de nem tömény édes illat, hanem inkább fanyar, fás vonalat képvisel. Nem tudom ezt a Love változatot abból indították-e (szerintem nem ) vagy kotyvasztottak valami újat, de szerintem ezt nem kellett volna. Édes katyvasz lett szerintem röviden és tömören. Annak örülök, hogy nem vettem meg belőle teljes üveggel, mert nem lett barátom ez az illat. Ha valaki szeretné kipróbálni, írjon nekem mert boldogan továbbadom a kis fújóst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.