Sofia Vergara

Ár:     Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2017. január 6.

Ár:
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2014

Fej: szeder, szilva

Szív: orchidea, rózsa, ibolya

Alap: fás tónusok, vanília, szantálfa

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

neome

2023. április 13.

Celeb illatnak jo, valoban coco mademoiselle, lveb, si, stb jellegu illat de ha lehet mindez egyutt, kis diorral kiserve. En sajnos nem annyira szeretem ezeket, semmitmondoak, mindenki is ezeket hordja, elteltem vele. Legjobban a chanelhez hasonlit, csak pont az alap chanel illat nelkul, es az az egyetlen amit neha kedvelek benne, a vegig sziporkazo csillogo tisztasagat. Na itt pont ez van a lveb edessegere cserelve, szerencsere nem annyira. Igazabol kellemeske hetkoznapi illat, csak olyan jellegtelen, senkit nem tudok elkepzelni akinek ez lehet a szignaturaja, sofiat meg aztan plane nem ilyennek kepzelem. Eleg biztonsagos ajandek, ar ertek aranyban is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 13.

wallflower87

2022. október 25.

Nem rossz parfüm celebillathoz képest, amúgy semmi extra, de hétköznapokra, irodába, ügyintézéshez teljesen megfelel. Alkalmakra, randira azért nem fújnám. Nekem olyan kis semmitmondó, biztonsági illat, arra emlékeztet, mint mikor kijössz a fodrásztól és körbeleng a minőségi sampon, plusz hajfixáló/egyéb hajformázó szerek illata. Tartóssága megfelelő. Kifújáskor valóban érezni egy kis hasonlóságot a LVEB-el, de az összhatás messze nem olyan édes és karakteres. Ár-érték arányban korrekt, viszont nekem nem újravevős kategória.
Tipp: ajádékparfümnek szerintem jó lehet, mivel olyan kortalan, diszkrét, ápoltságot sugárzó illat, amivel nem nagyon lehet mellélőni.
Upd: levonok egy csillagot, mivel nem igazán tetszik az illata, érzek benne vmi vegyszeres mellékillatot, ami zavarja az orrom. Kizárólag munkahelyre szoktam fújni, 'oda jó lesz' alapon. Még egy előző munkahelyemen volt egy kissé kellemetlen élményem, ami nem nagyon szokott amúgy előfordulni - reggel 8-at fújtam ebből az illatból, hogy nagyjából kitartson a munkanap végéig, mivel nem szoktam napközben frissítgetni, csak akkor ha este még programom van. Mikor pedig fél óra múlva megérkeztem a munkahelyemre, a velem szemben ülő kollégám azonnal felhördült, hogy 'mi ez a SZAG' xD. Mentségére, sztem nem gondolta, hogy ez valakinek a parfümje, de kicsit szíven ütött azért, hogy nyilvánosan ilyen reakciót váltott ki. Azóta a biztonság kedvéért munkahelyre nem fújok 6 spriccnél többet magamra semelyik parfümömből...;D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 25.

eheiszki

2022. október 25.

Update 2.
Tudom mire hasonlít még, a La Vie Est Belle EDP-re csak sokkkal kevésbé édes. Számomra a Coco Mademoiselle EDP és az LVEB szerelemgyereke.

Update
Másfél év alatt nagyon sokat változott az ízlésem és sok illatot, köztük a Sofiat is újravettem nemrég. Lenyűgözött.. itt hagyom a régi értékelésemet mert azt továbbra is tartom hogy van benne maszkulin vonal de már nagyon is tetszik. Szilvás, enyhén fűszeres vaníliás illat. Úgy szilvás sütis hogy közben nem cukros és nem is mindenmentes. A leszáradása tetszik igazán, akkor egy finom bársonyos szantálos vaníliás orchideás ibolya illatot kapunk. Erősen fás jellegű illat, melengető de nem jellegzetesen meleg illat. A szilva és szeder végig egy fanyarságot kölcsönöznek neki. Tartóssága gyakorlatilag egész napos és több órán át erős szillázsú. .. Hab a tortán hogy remek áron.

2021.január 01.
Direkt megnéztem vásárlás előtt Fragin hogy ugye ez nem egy unisex illat.. hát őőő de. Sőt nekem kifejezetten maszkulin úgyhogy nem is erőltetem. Lehet felrakom majd ide, hiába vagyok gyűjtő, a fiús illatoknak nálam nincs helye. Vanília nekem 0, szantálfa se a kellemes módján. A szilva a nyitásnál kb orrcsavaró.. no.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 25.

Update 2.

Update

2021.január 01.

cathyl08

2022. október 8.

Vakon rendeltem a sok pozitív vélemény alapján, de csalódtam. Másra számítottam. Megvan és értem, hogy miért hasonlítják a Coco Mademoiselle-hez, valóban hasonlít maga az illat rá, de sajnos intenzitásában mérföldekkel elmarad a Chaneltol. Egy 0 hatósugarú semmi kis illatocska, még közelről is koncentrálnom kell, hogy érezzek vmit. Ezenkívül nagyon lineáris illat, otthoni illatnak vagy esetleg irodába el tudom képzelni, de csak akkor, ha az a cél, hogy más ne érezze az illatunkat. Ár-érték arányban 3* -ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 8.

Linett21

2021. március 12.

Ez egy csoda! Nem tudom eléggé ajánlani, nem 5, inkább 10 csillagos illat! Gyümölcsös nyitány (számomra van benne egy kis szilvalekváros mellékzönge, fantasztikus), virágos leszáradás, a végén meg ott a vanília, melyet a fás jegyek tompítanak, hogy ne fulladjunk bele az édességbe. Tökéletesen megkomponált! Stílusra valahol a Chanel Coco Mademoiselle, a Lancome LVEB és az Armani Si között helyezkedik el. Ha ezeket szereted, ez is biztos el fog varázsolni. Remekül projektál, mások is mindig érzik rajtam. Erős, egyszerre nem kell több 2-3 fújásnál és rendkívül tartós is (6-8 óra, de celebillat létére!). Ára az N betűs weboldalon 10-12 ezer körül szokott lenni, de ez egy 100 ml-es üveget jelent! Abszolút megéri. Az év bármely szakában jól áll;hordtam már meleg nyári napon és hideg téli estén is; mindig jól teljesített, megbízható illat. Ha nem tudom reggel, mit használjak, valahogy mindig ő szokott lenni a befutó. Egyetlen hibája, hogy boltban Magyarországon nem kapható, csak neten. Ezért nem tudsz berohanni gyorsan valamelyik drogériába. Én már betáraztam belőle, neked is csak ezt tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Kusika

Korcsoport: >54
2020. október 20.

Hirtelen felindulásból vettem,és ráadásul egy nagy üveggel.Az tény ,hogy celeb illatokhoz képest jól összerakott
kellemes illat az üvege szép letisztult.Minden alkalomra megfelelő munkahelyre is tökéletes.
De én úgy érzem mégsem leszünk barátok valami van benne ami nem igazán ízlik a végén szerencsére a vaníliát
egyáltalán nem érzem.
Az egyik csuklómra ráfújtam a Cocot másikra pedig Sofiát,kifújás után a Cocot én is sokkal fanyarabbnak
citrusosabbnak érzem de leszáradás után szinte ugyanaz.
Kicsit még tesztelgetem de valószínűleg anyunak adom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 20.

egyáltalán nem érzem.
citrusosabbnak érzem de leszáradás után szinte ugyanaz.
Kicsit még tesztelgetem de valószínűleg anyunak adom.

aydua

2020. augusztus 28.

Szerintem ár/érték arányban kiváló illat, minden alkalomhoz illő parfüm nappali viseletre. Talán leginkább munkahelyinek gondolnám. Tartóssága is rendben van, jól összerakott, pedig nekem még egyetlen "celebillat" sem vált be... Számomra a Coco Mademoisellre valóban kísértetiesen hasonlít, de kifejezetten az Intense verzióra, mert kevésbé friss, citrusos és én érzek benne egy leheletnyi maszkulinitást a leszáradásnál, ahogy abban is. És valahogy nekem van egy enyhén pacsulis felhangja is, pedig elvileg az nincs a jegyek között.
Szóval én nagyon jónak találtam, aztán kinek mi...🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Szóval én nagyon jónak találtam, aztán kinek mi...🙂

Parfuwoman

2019. május 23.

Rendeltem egyet itteni vélemények alapján ,gondoltam legrosszabb esetben visszaküldöm. Egyébként nem vagyok egy nagy blind buyolós,mert 70%-ban csalódás . Ő is elsőre annak tűnt :gyümölcsös ,samponos hatású jellegtelen lötyinek. Aztán befújtam magam vele pár nappal később este és még halványan ,de reggel is éreztem a csuklómon ,ami nagy szó ,pláne ebben az árkategóriában . Valóban más illata van este,mint napközben ! Szenzációs ! Tényleg hajaz a Mademoiselle -re,ami nekem nagy szerelmem,első felnőtt illatom és még mindig imádom .
Persze nem olyan elegáns ,nincs benne az a tipik Chanel ,elegáns ,gyöngysoros jelleg,de ez nem is elvárható . Én nagyon örülök ,hogy hallgattam rátok és megvettem,kellemes viselet hétköznapokon,ha úgy akarom ,elegáns ,ha olyan kedvem van,laza. Gyumolcsosségéből adódóan akár nyáron is el tudom képzelni. Egyébként Chypre illat,enyhe gyümölcsös(szilva érezhető és a szeder is) beütéssel ,a vanília szépen alámuzsikál,lággyá teszi.
Első és eddig egyetlen celeb illatom ,tényleg minőségi darab,jól megfér a nívósabb illataimmal is,hozza a színvonalat. Ajánlom mindenkinek,akár parfümmániás társaimnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

Yeticica

2018. december 16.

Majd’ ket eve vettem vakon egy teljes uveggel, akkor indult be a parfummaniam, ill akkor fedeztem fel a fragit magamnak. Van Coco Mademoisellem , es valoban van nemi hasonlosag (szerinte mindketten a fruitchuli kategoriaba esnek), de Sofia rajtam sokkal fanyarabb es fura modon megis edesebb.
Emlekeztet a Shiseido Zenre is, szerintem a gyumolcs&fa kombo miatt (ott ananasz, itt szilva).
Megkockaztatom, hogy jobban tetszik, mint a Kisasszony, mert noha eszmeletlen minosegi, megis unalmas illat. Azota Alexandre J Oscent Pinkjet is jobban megkedveltem (ugyanez a kategoria csak malnaval), mert ok mind tudjak azt, amit CM nem. Egy kis csavarintas, egy kis trukk a vegere.
Most, hogy ujra fujtam Sofiat ebben a gyonyoru hoesesben, es erzem a finom edesseget a fas-fanyar fejjegyekkel, nagyon nagyon tetszik (anno tavasszal probaltam, lehet az volt a baj, igy tovabb is adomanyoztam Anyukamnak akinek szinten nagyon tetszett). Orulok, hogy megtartottam egy 10-es fufut magamnak, jo lesz buli-illatnak (az utolso evekben a CM-t is csak buliba fujtam, hetkoznap nem esett jol).
Ar-ertek aranyban egy csoda ez a parfi - szigoruan fruitchuli lovereknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

Ar-ertek aranyban egy csoda ez a parfi - szigoruan fruitchuli lovereknek.

klau810614

2018. október 25.

Rajtam sajnos nem édes pedig úgy szerettem volna ... inkább Coco M. csak sokkal fiatalosabb ,csajosabb változatban 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.