Sofia Vergara

Ár:     Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2017. január 6.

Ár:
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2014

Fej: szeder, szilva

Szív: orchidea, rózsa, ibolya

Alap: fás tónusok, vanília, szantálfa

FÚJÓS Sofia Vergara Sofia
Ár: 2000 Ft , Eladó: wallflower87
Állapot: 10ml , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta

eheiszki

2021. január 1.

Direkt megnéztem vásárlás előtt Fragin hogy ugye ez nem egy unisex illat.. hát őőő de. Sőt nekem kifejezetten maszkulin úgyhogy nem is erőltetem. Lehet felrakom majd ide, hiába vagyok gyűjtő, a fiús illatoknak nálam nincs helye. Vanília nekem 0, szantálfa se a kellemes módján. A szilva a nyitásnál kb orrcsavaró.. no.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

riatai

2020. november 17.

Az első alkalom után talán még korai véleményt írni, de le kell írjam, mennyire becsapott ez az illat. (Az orrom) 😆 Le akartam írni, hogy szerintem nem is hasonlít az imádott Mademoiselle-emhez. De-gondoltam- felfújom még egyszer.... Mi baj lehet?! És erre mi történt? Ahogy felfújtam, megcsapott az ismerős illat. El kell ismerjem, hogy valóban hasonlít picit. (De nem az Intense-hez. ) Viszont a leszáradása már nem. Az tényleg sütis, édes meleg illat. Mintha nem is ugyanarról az illatról beszélnénk. Finom így is. Az első fújás után, mintha a Diorokat is idézné.... (Miss D.edt) A Sofia szillázsa rajtam nem túl nagy. De ezt még tesztelni fogom. A férjem szerint “erős, száradjon csak még”. Mondotta, miután odanyomtam az orrához az alkarom, hogy tetszik-e. 😄 A tartóssága eddig közepesnek tűnik. 4 csillagot megérdemel. Alapvetően egy jó kis illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

Kusika

Korcsoport: >54
2020. október 20.

Hirtelen felindulásból vettem,és ráadásul egy nagy üveggel.Az tény ,hogy celeb illatokhoz képest jól összerakott
kellemes illat az üvege szép letisztult.Minden alkalomra megfelelő munkahelyre is tökéletes.
De én úgy érzem mégsem leszünk barátok valami van benne ami nem igazán ízlik a végén szerencsére a vaníliát
egyáltalán nem érzem.
Az egyik csuklómra ráfújtam a Cocot másikra pedig Sofiát,kifújás után a Cocot én is sokkal fanyarabbnak
citrusosabbnak érzem de leszáradás után szinte ugyanaz.
Kicsit még tesztelgetem de valószínűleg anyunak adom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 20.

egyáltalán nem érzem.
citrusosabbnak érzem de leszáradás után szinte ugyanaz.
Kicsit még tesztelgetem de valószínűleg anyunak adom.

aydua

2020. augusztus 28.

Szerintem ár/érték arányban kiváló illat, minden alkalomhoz illő parfüm nappali viseletre. Talán leginkább munkahelyinek gondolnám. Tartóssága is rendben van, jól összerakott, pedig nekem még egyetlen "celebillat" sem vált be... Számomra a Coco Mademoisellre valóban kísértetiesen hasonlít, de kifejezetten az Intense verzióra, mert kevésbé friss, citrusos és én érzek benne egy leheletnyi maszkulinitást a leszáradásnál, ahogy abban is. És valahogy nekem van egy enyhén pacsulis felhangja is, pedig elvileg az nincs a jegyek között.
Szóval én nagyon jónak találtam, aztán kinek mi...🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Szóval én nagyon jónak találtam, aztán kinek mi...🙂

wallflower87

2020. február 12.

Nem rossz parfüm celebillathoz képest, amúgy semmi extra, de hétköznapokra, irodába, ügyintézéshez teljesen megfelel. Alkalmakra, randira azért nem fújnám. Nekem olyan kis semmitmondó, biztonsági illat, arra emlékeztet, mint mikor kijössz a fodrásztól és körbeleng a minőségi sampon, plusz hajfixáló/egyéb hajformázó szerek illata. Tartóssága megfelelő. Kifújáskor valóban érezni egy kis hasonlóságot a LVEB-el, de az összhatás messze nem olyan édes és karakteres. Ár-érték arányban korrekt, viszont nekem nem újravevős kategória.
Tipp: ajádékparfümnek szerintem jó lehet, mivel olyan kortalan, diszkrét, ápoltságot sugárzó illat, amivel nem nagyon lehet mellélőni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Parfuwoman

2019. május 23.

Rendeltem egyet itteni vélemények alapján ,gondoltam legrosszabb esetben visszaküldöm. Egyébként nem vagyok egy nagy blind buyolós,mert 70%-ban csalódás . Ő is elsőre annak tűnt :gyümölcsös ,samponos hatású jellegtelen lötyinek. Aztán befújtam magam vele pár nappal később este és még halványan ,de reggel is éreztem a csuklómon ,ami nagy szó ,pláne ebben az árkategóriában . Valóban más illata van este,mint napközben ! Szenzációs ! Tényleg hajaz a Mademoiselle -re,ami nekem nagy szerelmem,első felnőtt illatom és még mindig imádom .
Persze nem olyan elegáns ,nincs benne az a tipik Chanel ,elegáns ,gyöngysoros jelleg,de ez nem is elvárható . Én nagyon örülök ,hogy hallgattam rátok és megvettem,kellemes viselet hétköznapokon,ha úgy akarom ,elegáns ,ha olyan kedvem van,laza. Gyumolcsosségéből adódóan akár nyáron is el tudom képzelni. Egyébként Chypre illat,enyhe gyümölcsös(szilva érezhető és a szeder is) beütéssel ,a vanília szépen alámuzsikál,lággyá teszi.
Első és eddig egyetlen celeb illatom ,tényleg minőségi darab,jól megfér a nívósabb illataimmal is,hozza a színvonalat. Ajánlom mindenkinek,akár parfümmániás társaimnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

Yeticica

2018. december 16.

Majd’ ket eve vettem vakon egy teljes uveggel, akkor indult be a parfummaniam, ill akkor fedeztem fel a fragit magamnak. Van Coco Mademoisellem , es valoban van nemi hasonlosag (szerinte mindketten a fruitchuli kategoriaba esnek), de Sofia rajtam sokkal fanyarabb es fura modon megis edesebb.
Emlekeztet a Shiseido Zenre is, szerintem a gyumolcs&fa kombo miatt (ott ananasz, itt szilva).
Megkockaztatom, hogy jobban tetszik, mint a Kisasszony, mert noha eszmeletlen minosegi, megis unalmas illat. Azota Alexandre J Oscent Pinkjet is jobban megkedveltem (ugyanez a kategoria csak malnaval), mert ok mind tudjak azt, amit CM nem. Egy kis csavarintas, egy kis trukk a vegere.
Most, hogy ujra fujtam Sofiat ebben a gyonyoru hoesesben, es erzem a finom edesseget a fas-fanyar fejjegyekkel, nagyon nagyon tetszik (anno tavasszal probaltam, lehet az volt a baj, igy tovabb is adomanyoztam Anyukamnak akinek szinten nagyon tetszett). Orulok, hogy megtartottam egy 10-es fufut magamnak, jo lesz buli-illatnak (az utolso evekben a CM-t is csak buliba fujtam, hetkoznap nem esett jol).
Ar-ertek aranyban egy csoda ez a parfi - szigoruan fruitchuli lovereknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Ar-ertek aranyban egy csoda ez a parfi - szigoruan fruitchuli lovereknek.

klau810614

2018. október 25.

Rajtam sajnos nem édes pedig úgy szerettem volna ... inkább Coco M. csak sokkal fiatalosabb ,csajosabb változatban 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Dormir

2018. március 14.

A neve, az üvege, a fragranticás vélemények mind tetszettek.
De könyörgöm, aki La vie est belle vagy ne adj Isten Coco Mademoiselle hasonmást szeretne, nehogy ezzel kezdje! Nekem mindkettő van, imádom őket.
Édes, valami enyhén éles akkorddal, és nincs rosszul összerakva. Az már más kérdés sajnos, hogy nekem iszonyúan nem bírja az orrom, egy kellemetlen illatélmény miatt. (Savanykás testszag, parfüm, és bőrdzseki aroma. Borzasztó módon elég benne ez kis savanykás csavar, és nekem felidézi ezt a rossz tapasztalatot) Tartós, minőségi, de a fent említett remekművektől fényévekre van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

A neve, az üvege, a fragranticás vélemények mind tetszettek.

pomme

2017. május 26.

Hát ez odavág rendesen. Majdnem annyira rossz, mint a Burberry Body (igen, igen, rajtam, nekem, stb.) Nyanyás és erőszakos, olyan nők szaga, akik magukat nagypofájú jelzővel illetik, és igazuk is van. Persze mivel nem tetszik, baromi tartós, ez már csak így szokott lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.