Best of Beauty 2019

Soft & Gentle

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TaBePa, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Egész napos védelmet biztosít az izzadás ellen. Mezei zsurló és zsálya kivonatot tartalmaz, amely természetes módon gátolja az izzadást és a kellemetlen szagok kialakulását. Nem tartalmaz alumíniumsót, alkoholt és allergizáló anyagokat.

Ár: 400 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost és személyes
bvril

2019. április 24.

Most használtam el a rózsaszín verzióból az első flakont, újra ezt fogom venni, nekem bejött. :) Persze nem gátolja 100%-ig az izzadást, de az nem is egészséges, a lényeg, hogy a szagokon segítsen, amit pedig az általam elvárt mértékben meg is tesz. Nagyon izzadósoknak valóban nem ajánlanám, szerencsére én már nem vagyok az.
A szagokon is kellően segít, az illatát én még este is érzem magamon (persze enyhén), ami elsőre nem volt a kedvencem, de már megszerettem. Emellett egyáltalán nem irritálja a bőröm, nem ragad, én simán felkenem a póló alá benyúlva és még nem okozott problémát, hogy nem vártam meg a száradást.
Az ára kicsit húzós (mint a többi mindenmentes társa), de nekem sokáig elég volt. (Itthonra, vagy laza napra nem is feltétlen használok dezodort.)
Remélem, a későbbiekben sem okoz csalódást, ha mégis, update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Remélem, a későbbiekben sem okoz csalódást, ha mégis, update-elek.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 19.

Eddig ő vált be a legjobban az alumentes dezodorok közül. Nem hagy kimoshatatlan nyomot a felsőimen, nem ragad, nem leszek vele büdös. Ha edzeni megyek, van a táskámban egy alumíniumsós dezodor is, de előfordult már, hogy elfelejtettem, és csak ez volt rajtam, és még így is vállalható voltam. Egyedül az macera, hogy ahogy a csomagoláson is feltüntették, hagyni kell megszáradni, ami rohanós reggeleken nem a legpraktikusabb (volt már rá példa, hogy rá kellett segítenem a hajszárítóval). Ezt a kis kellemetlenséget elengedem, mert nekem megéri, nyilván sosem lesz olyan egyszerű és kényelmes a használata, mint egy alumíniumsós dezodoré, de valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Barbara111

2019. február 13.

Iszonyatos! Konkrétan semmit sem ért. Délután már azon gondolkoztam, ki izzadt meg ennyire a közelemben,mert ugye én soha, a legdurvább melegben, edzés alatt sem, na most igen. Az elődjéből felvásároltam az összes elérhető darabot a Dm-ben amikor 2016-ban kifuttatták, d az még tartalmazott alumínium sót és brutálisan jó volt. Ez kuka. Sajnálom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

kalen

2019. január 29.

Sajnos nem néztem meg az itteni véleményeket vásárlás előtt. Nekem sem vált be, nem csak az izzadságot nem gátolta, de a szagokat sem semlegesítette. Sőt, valóban kellemetlen illatom lett már a nap közepén, ami elég kínos. Pénzkidobás kategória, bár látom eléggé egyén függő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

SchmitterBettina

2019. január 23.

Én a gyerekemnek vettem, kezd abba a korba lépni, hogy szüksége van rá. Úgy gondoltam ,hogy egyből mentes dezodorral kezdjen, többet kipróbált már. Ez sajnos semmit sem ér, büdös tőle már kb 1 óra után . El használja , de nem veszem újra !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Amari

2019. január 23.

A zöldes illatot vettem meg, ez volt az első mentes dezodorom. Azt gondoltam párhónap alatt sikerül majd hozzászokni, de sajnos nem így lett. Büdösebb voltam vele mint nélküle, és hiába próbáltam többet vagy kevesebbet kenni, csak akkor lett jobb, ha semmit nem kentem. Nem mondtam le a mentes dezodorokról, ezért kevertem magamnak egy kis szódabikarbónás testápolós kencét, és az tökéletesen működik. Így már biztos, hogy nem velem volt a baj, és nem kell ahhoz alumínium só, hogy a testszagot megelőzzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

biuskam

2018. november 12.

imádom. isteni az illatuk, teszi a hatását. mind a 3 színt kipróbáltam már, nekem a lila jött be legjobban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Dormir

2018. szeptember 19.

Nekem sem lesz már soha környezettudatos, cancer-free hónaljam. Ez volt a hatodik, mentes deóm, ami a többihez hasonlóan iszonyatos oroszlános, rothadó görényt csinált belőlem. A kertek alatt osontam volna haza.
Mi a fene van ezekben,amitől olyan irdatlan büdös leszek, amilyen magamtól hat nap után sem?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Viki

2018. június 1.

Nagyon sok alumentes deot kipróbáltam már, és most jutottam el odáig,hogy nincs tökéletes:) És az életben nem fogja hozni egy alu deo-s hatását. De ennek isteni az illata, igy hát adok neki lehetöséget. Még csak pár napja használom, eddig hozta amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

NUMB

2018. május 28.

többször leteszteltem, melóhelyen, biciklizéskor, napon izzadáskor és eddig nagyon jól bírta. Arzát a 35 fokos izzadást biztos nem fogja átvészelni, de egy nyugis munkanapot simán kibírt, én azért egyszer újrakentem, magammal viszem, ha lehet, mert nem bízom benne :). De jártam már pórul Rexonával, pedig azt hittem az kibír minimum 8 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1