Best of Beauty 2019

Soins

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soins, Módosítva: 2017. december 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Ez a krém különösen hatékony az ekcéma es a bőrirritáció tüneteinek enyhítésében.  Nagy segítség ebben a kúszómagnólia, az ázsiaia gázló olaj,  az aloe gél, a mangó vaj és még sorolhatnám.  Használd nyugodtan naponta többször, akár egész arcra is, de használhatod bármilyen testfelületen , hajlatban, nem szabad hagyni, hogy a problémás helyen kiszáradjon. Megszünteti a viszketést, a gyulladást és  ezzel segíti a szövetek regenerálódásást."

CsillaVeres

2018. november 7.

Már kétszer vettem belőle, elsőre a szám körül kijött ekcémát azonnal eltüntette. Most a tenyeremen van egy ideje ekcéma, azt is jól ápolta, viszont mellé igénybe kellett vennem egy bőrgyógyász által kiírt krémet is, úgy enyhült. A kezdődő ekcémára szerintem tökéletes, de lehet ,ha komolyabb bőrhiba van, akkor szükséges mellé még más készítmény is. Próbálok átállni teljesen a natúrkozmetikumokra és ez a krém is mindig megtalálható lesz a polcaimon, csak annyi, hogy nekem a kezdődő ekcémánál vált be jobban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

LadyBianka

2018. október 17.

A lábfejemen és a sarkam felett a bokám alatt szokott ekcémásodni a bőröm, ritkán a tenyerem szélén , még ritkábban random helyeken a testemen)
de eddig mindegyik testrészemet tökéletesen rendben szedte. Kevés is elég belőle, vékonyan kenve is hatásos. Illata kellemes :)
Most sajnos nagyon kikapartam a bokámnál, az nagyon feladat lesz neki, de bőszen kenegetem :)
Újraveszem, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Újraveszem, imádom!

culko

2018. szeptember 23.

A 2 éves kisgyerekem ekcémás hajlatait kenem vele. Reggel-este. Néhány nap alatt rendbehozza a véresre kivakart, varas, sebes bőrfelszínt. Könnyen, gyorsan beszívódik. Nem olyan sűrű, krémes,mint egy testvaj, de nem is könnyed vizes krém. Olyan pont jó, nagyon jól és gyorsan hidratál, a viszketésre azonnali enyhülést nyújt. Az illata nekem citrusos, nem mű, nem erős, kellemes természetes. Kiadós is, hisz nem kell belőle sok, könnyen eloszlatható és már egy vékony réteg felkenése is hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

ancsi97

2017. november 20.

Az illata valami fenomenális,annyira visszafogott,annyi jó dolog van benne,hogy az hihetetlen. Jobb szemem alatt kezdenek kijönni foltok,viszket,ég,fáj,ez a krém nagyon sokat segit a problémán .:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. szeptember 11.

Nekem a lábszáramon szokott előjönni az ekcéma, ami erős viszketéssel párosul. Ez az ekcéma krém nagyon kellemes illatú, könnyen kenhető állagú krém, csupa natúr összetevővel. Gyógyít, csillapítja a viszketést, gondoskodik arról, hogy a bőr hidratált maradjon, ami nagyon fontos az ekcémánál is. Megelőzésre is kiváló. Kevés kell belőle, nincs zsíros érzet a bőrön, mégis táplálja azt. Számomra fontos, hogy ne használjak szteroidos krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

e13

2015. június 1.

Nagyon megszerettem! 5-6 nap alatt rendbe hozta a több helyen gyulladt, ekcémás bőrt a kezemen. Nagyon sok mindent kipróbáltam már ekcémára, eddig ez hozott látható eredményt a szteroidos krémeken kívül. Egy nap többször is használom, éjszakára pedig jó vastagon bekenem vele a kezem. Nekem kb 5-10 perc kell, hogy rendesen beszívja a bőröm és ne legyen olajos, viszketésre is csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Niacinamide

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.