Soins  Meggymagos Testvaj

Soins

Soins Meggymagos Testvaj

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   160 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soins, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Ezt a  meggymagos csodát extra szűz vajakból és olajokból raktuk Neked össze. Próbáld ki és már nem fogsz tudni meglenni nélküle, mert igazán pihe puha lesz tőle minden porcikád, az illata a meggymagolaj  és a kakaóvaj koktéljának gyengéd keveréke."

CsillaVeres

2018. november 7.

Szeretem ezt a krémet, nem hagy zsíros érzetet maga után, jó illatú, lényegében megerősítem ugyanazokat mint az alattam hozzászólok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

culko

2018. szeptember 23.

Könnyen felszívódó, nagyon jó állagú testápoló. Nem hagy zsíros érzetet maga után, pedig az állaga olyan, mint egy testvajnak. Ennek ellenére nem nehezíti el a bőrt. Nagyon jó puha marad a bőr utána. Egy bajom van vele: mikor beleszagolok, akkor alig bírom megállni, hogy ne rohanjak azonnal kiskanálért és ne kóstoljam meg...olyan illata van mint egy nagyon finom meggyes-marcipános sütikrémnek. Nem émelyítő, hanem csak simán isteni illata van.
Az újszülött babám egész teste hámlott, mikor hazakerült a kórházból. 2 naponta ezzel kentem be az esti fürdés után és 2 hét után szép, egészséges, töksima bőre lett. Nagyon szépen ápolta a hámló bőrt ez a krém. És nyugodtan kentem rá az újszülöttre. Csodás összetevők!
Emellett nagyon igényes a csomagolása, szép, letisztult, elegáns dizájn jellemzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

fuzniki

2018. szeptember 18.

Hosszú ideje, hogy olyan natúr kozmetikumot kerestem ami nem szárítja tovább az amúgyis extrém száráz bőrőm. Sajnos nagyon sok bio kozmetikumot kipróbáltam már, ami nem segített hiába volt bio. A Soins testvaj viszont a kedvencem lett! Nagyon hamar beszívódik, nem marad ragacsos a bőröm miután beszívodott (amit egyebként a legtöbb krémnél tapasztaltam), azonnal hidratál és isteni illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

leonora3

2018. március 5.

Még mindig tartom magam ahhoz, hogy a Soins az egyik legjobb natúrkozmetikai márka. Igényes, szép csomagolás. Finom, lágy illatú termékek. Könnyen beszívódó, jól hidratáló krémek. Erről a kis csodáról is ugyanezek mondhatók el. Télen brutális ahogyan a bőröm kinéz: száraz, repedezett, hámlik, húzódik, vérzik kb. az összes létező testtájon. Ez a kence viszont 1-2 nap alatt rendbe tett a fejem búbjától a talpamig:) Eredmény: illatos finom, puha bőr. Még a kezemmel is úgy ahogy elbánt, de oda azért többszöri használat kellett. Számomra ár-érték arányban is megfelelő, lassan is fogy, mindenképp újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

bebababa66

2017. március 23.

Az állaga nagyon jó, gyorsan be is szívja a bőröm, nem marad zsíros érzet utána, de az illata...nem tudok megbarátkozni vele. Tudom, tudom, természetes, nincs plusz parfüm, stb benne, de mielőtt megköveznétek, már régóta csak natúr termékeket használok és vannak olyanok, amiknek finomabb az illata - legalábbis az én orromnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Adrienne001

2016. december 7.

Az egyik legjobb testvaj amit valaha használtam! Végre nincs zsíros érzés. Azonnal felszívódik és tényleg puha lesz a bőröm azonnal. Egyszerűen imádom!:) Köszönöm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. szeptember 11.

Csatlakozom az előző véleményhez. Nagyon jól kenhető állagú a testvaj, enyhe meggyes-csokis illattal. Hamar beszívódott a bőrömbe, nagyon puha, selymes bőrt eredményez. Mivel kevés kell belőle, így sokáig elég egy tégellyel. Kitűnő natúr összetevőivel csodás bőrt eredményez. Kár, hogy csak most találtam rá erre a márkára, mert nagyon jók a termékei! Igazán megérdemli, hogy népszerűsítsék, azok, akik már használják a termékeiket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Nikcsyke8908

2015. szeptember 9.

Pillanatok alatt beszívja a bőröm ezt a fantasztikus tapintású, krémesen lágy anyagot. Rugalmasságot és puhaságot kölcsönzött a bőrömnek. A hatás fantasztikusan jó, pár nap használat után selymesebbé teszi bőrünket, és jó tudni, hogy csakis természetes anyagot kenünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid