Soins

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soins, Módosítva: 2017. december 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ez egy igazi mélyhidratáló a vízhiányos bőrödnek, több összetevő is megakadályozza  a további  vízelvesztést. Ettől a krémtől  gyönyörű élettel teli  és nagyon puha lesz az arcod, egyszerűen imádni fogod."

Lilian

2021. április 17.

Számomra ő az első számú hidratáló! Hihetetlenül kényes bőröm van, vízhiányos és hámló, mégis mitesszeres, emellett érzékeny is. Sokáig nem találtam olyan krémet, ami kellően hidratálna, de nem tömíti el a pórusaimat, viszont úgy tűnik, ez a probléma végre megoldódott. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy miután az első tégely elfogyott, kísérletezni akartam más hidratálókkal...nos, meg is látszott az eredmény, úgyhogy váltottam is vissza erre, azóta megint jól érzi magát a bőröm. Szállítással együtt kicsit drága, de sokáig elég. Szépek az összetevők, tetszik, hogy mindenmentes, ráadásul magyar termék. Maximális 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

EunBin

2020. október 13.

Nekem nem jött be, a bőröm hihetetlen érzékeny és úgy tűnik, valamelyik összetevőt nem tolerálta az arcom... Viszont anyukám teljesen oda van érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Ditike

2020. március 9.

Nekem nagyon bevált, főleg hogy nincs benne illatanyag. Már 3 tégellyel elhasználtam, de amíg lehet addig használni fogom. Kevés kell belőle. Nem fullasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

muzli

2020. február 10.

Ajándékban kaptam az éjszakai krém mellé, de ennek sem tudtam megszokni az illatát. A bőröm egyáltalán nem szívta be, csillogott tőle a fejem, a smink is csúszkált rajta. Sajnálom, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 10.

Morci

2020. február 5.

A sok jó vélemény hatására megvettem, de én nem vagyok érte oda. Nem szeretem az illatát, nehéz elkenni, a bőröm sem szívja be maradéktalanul. Szerintem túl zsíros, én egy könnyebb állagú krémre számítottam. Edzés közben pedig az egész lefolyt az arcomról. Majd elhasználom a nyakamra, de nem kerül többet a kosaramba.

Update: kap még egy csillagot, mert éjszakára használva nagyon szépen hidratál. De nappalra továbbra sem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

senskin

2020. január 18.

Nagyon jó krém, nappalra a fényvédőmmel keverem. Kombinált bőrömnek sokkal jobb, mint ezek a problémás bőrre való krémek. Nem is zsíros most, teljesen lehúzza a pórusokat is. Tudom ajánlani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

szgabsi

2019. december 21.

Nagyon szeretem a soins termékeket, a bőrömet ezekkel (éjszakai ránctalanító bomba, arckrém vízhiányos bőrre) hoztam rendbe. Előtte bármi mással hiába próbálkoztam.Nagyon problémás, rendkívül száraz, vízhiányos, érzékeny, ekcémára hajlamos bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

tukbetty

2019. március 20.

A második tégellyel használom, újra kellett rendelnem, nekem annyira bevált. Tényleg szuper a vízhiányos bőrömnek, kitűnő hidratáló. Gyorsan felszívódik, smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

LevaCafa

2018. november 24.

Kiváló hidratáló, szuper összetevőkkel. Nem zsíros, nem nehezíti el a bőröm, teszi a dolgát. Sminkelni is hibátlanul lehet rá. Kategóriáján belül nagyon kedvező árfekvés, és hazai minden vacaktól mentes termék. Kell ennél több?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

CsillaVeres

2018. november 7.

Jól hidratál, sminket is tudok rávinni, nem húzódik a bőröm tőle, ez egy jó kis krém! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Urea, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.