Sol de Janeiro

Ár:   5490 Ft és 12 990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml és 240 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   5490 Ft és 12 990 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 240 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Sol De Janeiro által megalkotott oil-on-water gél krém már az első használat alkalmával átalakítja a száraz, dehidratált élettelen bőrt, hogy az ragyogóvá, élettel telivé, és selymesen puhává váljon.

Ár: 3000 , Eladó: Veszti
Állapot: Kb. 3 alkalommal használtam., Helyszín: Ócsa, fizetés: személyes átvétel Budapesten
hennniii

2019. november 12.

Olyan meh, az illata, nem tudom, hogy szeretem vagy sem. Elkenegetem magamra ritkán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

thisisnorah

2019. szeptember 21.

Egyetlen pozitívuma az illata, ami sokáig megmarad. Nekem felkenés után fél órával ugyanolyan száraz maradt a bőröm. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Morci

2019. szeptember 2.

Anyám, ez ennyibe kerül??? Valamelyik Douglasos vásárlásomhoz kaptam belőle egy elég nagy adag mintát. Fürdés után kentem fel, pár perc múlva mintha lángolt volna a bőröm. Ezt más nem tapasztalta? Nem allergiás reakció volt, mert nem pirosodtam ki, és viszonylag gyorsan elmúlt, de komolyan azt hittem, meggyulladok. Borzalmas érzés volt. Az illata szerintem szörnyű, de legalább jó tartós, kénytelen voltam soron kívül pizsit mosni, mert még másnap este is érződött rajta. A minta felét el sem használtam, kihajítottam a kukába. De az árát is látva mínusz tíz csillagot érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Lencseee

2019. szeptember 2.

Hozza, amit iger. Maradektalanul. Borzalmasan tularazott. Es nagyon kokuszos illatu. Es konnyu. Nem tudok eltekinteni attol, hogy harmadekkora aron (igaz, akciosan, es igaz, testesebben), de egy TBS testvaj ugyanezt adja...igy nagyon-nagyon szubjektiv, de nem er 5 csillagot:-/

Bozizu

2019. július 11.

Azzal kell kezdenem, hogy nem szoktam testápolót használni, mert a bőröm nem igényli, magától is puha és hidratált. Ezt a kis édes csodát is a férjemtől kaptam, mert tudja, hogy imádom a kókusz illatot. Az állaga számomra nagyon kellemes, közepesen krémes, nem zsíros, és maradéktalanul felszívódik. Az ápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert ahogy írtam, nekem nem száraz a bőröm, de az illata valami isteni! Tényleg kókuszos, de van valami beütése, valamilyen füstölt-egzotikus, de egyáltalán nem gagyi, sőt, engem kilóra megvett. Én alapvetően a bőröm illatosítására használom, amikor kókuszos illatfelhőben szeretnék lebegni, arra kiváló, mert az illata erős és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

SimonHajni

2019. június 5.

Nagyon szeretem a BUM BUM CREAM-et ezért úgy gondoltam, kipróbálom ezt is.
Állagra könnyebben eldolgozható, mert vizesebb/zselésebb formulája van, viszont nincs utána az a gyönyörű ragyogás, csillogás a bőrön, mint a testvérénél.
Az illata a dobozában elképesztően finom, viszont felkenés után, a bőrön szerintem olcsóbb, illatosított naptejre hajaz, ami nekem nagyon elvette a kedvem.

Testápolónak végzi a dolgát, DE közel sem olyan jó mint a család többi tagja, és egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Nagyon szeretem a BUM BUM CREAM-et ezért úgy gondoltam, kipróbálom ezt is.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!