Best of Beauty 2019

Solanie

Ár:   4999Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 4 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: alison, Módosítva: 2013. július 11.

Ár:   4999Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Alveolashop.com, 4 999 Ft

Ez a gyógynövény-kivonatokban különösen gazdag, lágy krém mindennapi alkalmazása során tökéletes ápolást és védelmet nyújt ennek a bőrtípusnak. Szinergetikus hatásukkal erősítik az érfalakat, enyhítik a bőrpírt, javítják a keringést, csökkentik a bőr érzékenységét, és hatásosan nyugtatják az epidermist. Az értékes növényi olajok táplálnak és a környezeti ártalmaktól védenek. A kötőszövet-erősítő, kollagén-képződést serkentő és vízmegkötő anyagok biztosítják a kellő turgort. A kezelt felület egyenletes és selymesen hiratált lesz, a bőr visszanyeri eredeti színét és szöveti állapotát.

Rosaceás, allergiás és érzékeny bőrökre ajánlott. Nem tartalmaz paraffinolajat, illat- és színezékmentes.

Hatóanyagok:  ligetszépe-, jojoba-, olívaolaj, karité vaj, szkvalán, búzacsíra-biovektor, B6-, PP- és E-vitamin, ginkgo-, szemvidítófű-, centella-, árnika-, hamamelisz-, orbáncfű-, szőlőlevél-, vadgesztenye-, borostyán-kivonatok, pentavitin, allantoin, panthenol.

Ár: 4 999 Ft , Eladó: Alveolashop.com
miri84

2018. április 12.

Mivel rozaceás, érzékeny a bőröm, így sokféle krémet kipróbáltam már. Sajnos egyenlőre nem találtam a tökéleteset, de nem adom fel. Sajnos ez a krém sem nyerte el a tetszésemet, semmi különös hatása nincs, a bőröm ugyanúgy kipirosodott tőle. Elég sokáig használtam, és ez is, mint a többi, az elején jónak tűnt, de hamar hozzászokott a bőröm és ugyanolyan lett, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

anikonagy

2017. február 6.

A pirosságon nem vettem észre, hogy segítene, de nagyon jól hidratál, de sajna elég gyorsan fogy. Nekem kb 2 hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Divaldia

2016. május 19.

Többször is újra vettem már. Kis mértékben halványítja a pirosságot, nagyon könnyed krém, jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

ZiAn

2016. április 27.

Több Solanie terméket próbáltam már, de eddig ez az első amelyikkel nem vagyok megelégedve. Cél a hajszálerek enyhítése lett volna, de ez nem sikerült. Hidratálásra megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

PinkPearl

2016. április 26.

Többször is újra vettem, szerettem, nem volt vele gond. Nem bántotta az érzékeny böröm. Jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Diva87

2015. augusztus 5.

Kb 1 hónapja használom. Halványítja a bőrpírt, megfelelően hidratál, de nem zsírosít. Szebb a bőröm mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

ffaniel

2015. július 9.

Úgy elmulasztotta a kipirosodásom hogy alig jön elő,nagyon jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Úgy elmulasztotta a kipirosodásom hogy alig jön elő,nagyon jó kis termék :)

csildiko60

Korcsoport: >54
2015. június 2.

Ahogy múlik az idő már nem tud úgy teljesíteni mint pár éve. De más termékekkel is így vagyok. Hiába használtam olcsóbb, drágábbakat az arcom pirosságán csak időlegesen, kis mértékben tudok segíteni. Kezdődő kipirosodásra megfelelő.

2011. május 25.
Nálam ez a krém a nyerő! Szépen felszívódik, gyorsan csökkenti a kipirosodást, megnyugtatja az arcbőrömet. Folyamatosan használom, így szépen karban tudom tartani a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 2.

2011. május 25.

Syd

2014. május 14.

Jó kis krém, tényleg nyugtat, jól hidratál. Nappalra nekem túl tömény, így az esti arctisztítás után használom, reggelre jól regenerál. Ami kevésbé tetszik, hogy kombinált bőröm van, és a száraz részeken tök jól beszívja, a zsíros részeken viszont alig, hiába kenek keveset, reggel fénylik a fejem a T-zónában. Lassan elfogy a tégely, és télre ugyan jó volt, nyárra viszont keresek valami könnyebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

kindernay

2014. március 7.

Nekem is bevált, érzékeny, zsíros- felületi vízhiányos a bőröm. Nappalra használom, sok kell belőle, nem zsírosít, de hidratál. Nekem eddig bevált, 1 hónapja használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Pyridoxine HCL, Biotin

Nem szabványos INCI összetevő. Jelentése: összetett növényi kivonat.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Palmitoyl zsírsavhoz kapcsolt hidrolizált búzafehérje (a hidrolízis a nagy molekulák kisebbre bontását jelentő kémiai folyamat). Bár az összetevő hivatalos funkció besorolása tisztítószer, a futerderm hivatkozik egy olyan kutatásra, ami szerint ez az összetevő már 0.1%-os koncentrációban is elősegíti a fehérje és kollagén szintézist. In vivo (azaz emberben végzett, vagyis a legjobb :)) tanulmány szerint pedig bőrnyugtató hatása van az összetevőnek.