Solanie

Ár:   3699Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 3 299 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsikiszi, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Ár:   3699Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Alveolashop.com, 3 299 Ft

Alkohol-, illat- és konzerválószer mentes tonik, mely optimális PH beállító hatású. Illóolaj tartalmának köszönhetően hatékonyan hűsít, frissít, fertőtlenít. Gyógynövény kivonatai jótékony hatással vannak a túlzott faggyúkiválasztásra, a zsíros bőr optimális állapotának visszaállítására.

Ár: 3 299 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Kitti2019

2018. június 29.

Zsíros a bőröm de ez a tonik kordába tartja ! Nagyon szeretem sokadik adagot használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

domesz

2017. szeptember 20.

Egy kicsi és egy nagy kiszerelést használtam már el, imádom! A legjobb arctisztító, amivel valaha találkoztam.
Sajnos pattanásos a bőröm, de nagyon szépen letisztítja és nem szárítja ki. Az egyetlen baj vele, hogy nagyon nehéz hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Cu2tka-baba

2017. augusztus 25.

Szintén imádom. Nem csíp, nem szárít és mégis szépen tonizálja a bőröm. 2 hónapja használom kb krémekkel együtt és már nem tudok nélküle élni:D 1 kis flakont használtam el eddig ami 2 hónap alatt takarékosnak is mondható, legközelebb a nagyot rendelem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

butizs

2017. április 17.

Zsíros bőrre a legjobb tonik amit eddig használtam. Nem szárít, mégis szabályozza a faggyútermelést.Kevesebb pattanás, tiszta pórusok, kevesebb mitesszer. Van benne minden ami nekem kell:szalicilsav, niacinamide és aloe. Nekem kicsit sok a kámfor/menta kombó, de a kámforhoz hűen gyorsan elillan az illat, az érzékeny orromat és környékét sem bántja. Láthatóan összehúzza a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

cutiepie

2015. szeptember 17.

Ez a kedvenc tonikom, nagyon szeretem, segít a bőrömön, lehúzza a gyulladást a pattanásokról, csodát sem művel de elvégre is ez csak egy tonik és önmagában kevés lenne, arcmosás után szeretem használni este, ill. néha napközben ha otthon vagyok átfutok vele az arcomon ,nagyon jól felfrissíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

offijuditka

2013. június 10.

Már az első használatkor megszerettem :) A valaha használt legjobb arctoniknak tartom, mert nem szárít és nem is marad zsíros a használata után az arcom. Az illata pedig nagyon finom. Drogériákban nem kapható, viszont netről lehet rendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

annamarialado

2012. május 19.

Én is szeretem,kellemes hűsitő érzést hagy maga után nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 19.

Én is szeretem,kellemes hűsitő érzést hagy maga után nehéz beszerezni.

kicsikiszi

2012. május 19.

Biotin krémmel használom együtt, hihetetlen csodát műveltek a bőrömmel. Eszméletlen szép lett a bőrképem. Az illatát nagyon szeretem, friss érzetet ad. Az összetevőkkel is meg vagyok elégedve.
Nagyon-nagyon elégedett vagyok, a leges legjobb tonik amit valaha is vásároltam!! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Salicylic Acid, Sulfur
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Biotin, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.