Solanie

Ár:   7999Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 7 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krildy, az összetevőket feltöltötte: zenduska, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   7999Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 7 999 Ft

A fáradt, megviselt bőr ideális ápolója. Argán őssejt tartalmának köszönhetően képes védeni és vitalizálni az irhában található őssejteket. Növeli a bőr  tömörségét, csökkenti a ráncokat, simítja a bőrfelszínt és elősegíti a normál sejtciklus fenntartását. A benne lévő A-, E- és Fvitamin tartalma szinergikusan erősítik a sejtregeneráló és sejtképző folyamatokat. A benne lévő búzafehérje biovektor botox-szerű hatása csökkenti a ráncokat, ezzel párhuzamosan erősíti a kollagén rostok hálózatát, és növeli a keranociták vitalitását. Méhviasz- és szkvalántartalma puhítja, makadámiadió- és avokádóolaj összetevői táplálják a bőrt.

pH 5,0 - 6,0

Ár: 7 999 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Collien

2019. október 25.

Sajnos, nem vált be ez a krém. Nagyon zsíros és reggelre se szívja be az arcom, úgy érzem, nem is lélegzik a bőröm tőle. Ráadásul tele van nem oda illő anyaggal. Hogy ne dobjam ki, félig üresen, elkezdtem testápolóként használni, hogy mihamarabb megszabaduljak tőle.. Nekem ez a Solanie család annyira nem jött be, egyedül az arc radírja, amit szeretek, többi terméke felejtős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

kugloaf

2019. október 8.

Elég belőle kevés is,finom illatú,tény,hogy egy zsíros krém,de reggelre csodát tesz a bőrrel. Nagyon nagyon szeretem,elhasználtam egy egész krémet,utána áttértem bio kozmetikumokra,de meg is bántam...2 hónap kihagyás után újra vásároltam,és már nincs az a pénz,amiért lecserélném! 5****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

danyadi77

2019. február 16.

Csak mintát használtam belőle, de reggelre nem hittem a szememnek. Mivel nagyon zsíros (ilyet még nem is láttam, annyira) nem tudtam belőle sokat felvinni egyszerre, így a kis minta is kitartott egy ideig. Lehet, hogy megveszem, de félek attól, hogy hosszú távon ilyen zsíros krémet használjak. Igaz reggelre teljesen beszívódott, talán a homlokomon látszott még kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

CocoBellemare

2018. december 18.

Iszonyatosan testes, nehéz, zsíros krém. Nagyon kis mennyiség kell belőle. Felkenés után nehezen szívódik be, fényes, zsíros maszk hatású. Viszont teljes beszívódás után bababőr. Az illata nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

albertinablogg

2018. október 30.

Nagyon jó kis krém, a tisztítás utáni hámlást ügyesen rendbe tette. Először, amikor felkentem nagyon zsíros, olajos tapintású volt a bőröm, alig akarta beszívni. De reggelre olyan puha, selymes tapintású lett az arcom, hogy szerintem megveszem és ha nem is minden nap, de használni fogom heti 2x. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

nagyniki61

2015. december 14.

Iszonyatosan zsírossá teszi a bőrömet, hiába használok keveset belőle. Reggelre úgy néztem ki, mintha egy vödör zsírt öntöttek volna az arcomra. Nagyon nem vált be, használtam már jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

zenduska

2015. november 28.

Elégedett vagyok vele, száraz bőrömet szépen ápolja, megnyugtatja a húzó, feszülő érzés azonnal csökken, amint felkenem.
Eleinte picit fucsa, fénylő az arcom tőle, féltem, hogy túl zsíros lesz, de nagyon gyorsan bepuszilja a bőröm, és nem hagy nyomot.
Két hete használom, úgy érzem megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

Két hete használom, úgy érzem megérte az árát.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Cyclomethicone, PEG-7, Lanolin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Isomalt, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Squalane, Decyl Oleate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Isopropyl Isostearate, Cyclomethicone, Hydrogenated Castor Oil, Lanolin, Shorea Stenoptera Seed Butter, Trihydroxystearin, Cetearyl Alcohol, C13-14 Isoparaffin, Panthenol, Lecithin, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Cholesterol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, PEG-40 Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Lecithin, Cholesterol, Xanthan Gum, Laureth-7
Szilikonok: Cyclomethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Disodium Cocoyl Glutamate, Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Xanthan Gum, Laureth-7
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Palmitoyl zsírsavhoz kapcsolt hidrolizált búzafehérje (a hidrolízis a nagy molekulák kisebbre bontását jelentő kémiai folyamat). Bár az összetevő hivatalos funkció besorolása tisztítószer, a futerderm hivatkozik egy olyan kutatásra, ami szerint ez az összetevő már 0.1%-os koncentrációban is elősegíti a fehérje és kollagén szintézist. In vivo (azaz emberben végzett, vagyis a legjobb :)) tanulmány szerint pedig bőrnyugtató hatása van az összetevőnek.

Cholesterol eo I eu 0 0