Solanie

Ár:   Kozmetikusoknak   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Alveolashop.com-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linda86, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   Kozmetikusoknak
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Alveolashop.com,

Korpás és olajos szeborreás bőrök nappali ápolására ajánlott, nem zsírozó, gyorsan beszívódó, nyugtató hatású krém. Rendszeres használatával megfelelően hidratált, bársonyos tapintású, matt bőrállapot érhető el. Antimikrobiális bórsav és faggyútermelést normalizáló hatású növényi kivonatai (bojtorján, tárnics, boróka, kakukkfű, citrom) szinergens, bőrnyugtató hatással rendelkeznek. A bőr hhidratációjának megóvásáról természetes növényi olajai és NMF (laktát) gondoskodnak.  Fényvédő összetevőket tartalmaz, melynek köszönhetően segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését és a káros szabadgyökök képződését. Parabént és allergén illatösszetevőket nem tartalmaz.

Ár: -- , Eladó: Alveolashop.com
ImolaV15

2019. október 12.

A kozmetikusok felhívta rá a figyelmemet, hogy ez a krém valakinek vagy nagyon beválik, vagy kuka. Én a köztes tábort erősítem. :D Eszméletlenül jó illata van, engem ilyennel sajnos kgra meg lehet venni. Amugy meg teszi a dolgát: szépen hidratál, beissza a bőröm, talán javít a pattanás- és mitesszerhajlamomon is valamicskét, DE az így sem kevésbé olajos T-vonalam úgy fénylik tőle mint egy diszkógömb. :D Kár, hogy velem ezt teszi ez a kis csoda, mindenesetre elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Beus1995

2019. március 23.

Nagyon kellemes az illata, könnyen beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Már több mint fél éve használom, kétszer vettem újra. Most kipróbálok egy másik fajtát, de ha nem válik be vissza térek ehhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

GeMaZsu

2019. január 15.

Három hónapja használom és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nagyon szeretem! Sűrű, krémes állaga ellenére könnyen beszívódik és kis mennyiség is elég belőle. Hidratál, nem szárít, nem zsírosít, pont jó. Nyugodtan kenhetem szemkörnyékre is, egyáltalán nem irritál.
Továbbra is állítom, hogy sajnos nem találtak még fel olyan krémet számomra, amivel a kozmetikus időszakos tisztító munkája elkerülhető volna, de ennek ellenére megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

albertinablogg

2018. október 30.

Újabb pattanások nem keletkeznek tőle, mégis beszáradt komedóim lesznek, ami a kozmetikus tisztítási végtelen körforgásához tökéletes, magyarán havonta látogatnom kell tisztításra annak ellenére, hogy elvileg nem komedogén... :/ De imádom az illatát, a könnyed állagát. Jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Kiscsillag92

2018. augusztus 7.

Kellemes az illata, könnyen beszívódik és remekül hidratál. Jó használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kellemes az illata, könnyen beszívódik és remekül hidratál. Jó használni!

Cu2tka-baba

2018. június 22.

Végül mikor elfogyott a lakossági kiszerelés próbáltam mást deciemről.. de egyik sem vált be. Visszatértem ehhez. Imádom.

Én több tesztméret után vettem meg a lakossági 50 ml es kiszerelést, de lehet a nagyobbat is fogom ha továbbra is jól teljesít. Nekem a tesztméret kb 5 napra volt elegendő de éjjelre is kentem. Először féltem tőle mert újabban hajlamos vagyok a pattanásokra de nagyon jót tett. Tény, hogy nem javított a már meglévő mitesszereken vagy pattanásokon, de új nem jött ki a használat alatt sem. A bőröm a sok pattanástalanítós pakolástól meg kencétől erőteljesen vízhiányos lett, de akármivel tápláltam volna az újabb rügyeket hozott, ez volt az első krém ami anélkül fokozta a nedvességtartalmat, hogy pattanást okozott volna. Használat után a bőröm nem húzósan csikorgósan matt de kellemes érzésű és mintha nem is krémeztem volna, pedig szérumot is használok alá. Nagyon megkedveltem és hogy fényvédőt is tartalmaz külön plusz. Nálam most nagyon a nyerő széria része:) Ha tartja is ezt vagy még többet ad akár csodaszernek is kikiáltom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

cskriszti2

2018. április 18.

Vegyes bőrtípusomra eddig a legjobb krém. A kozmetikusom ajánlotta. Hidratál, puha lesz a bőröm, és egyáltalán nem zsírosít. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Axelandra

2017. december 19.

Most kapirgászom a tégelyből az utolsó adagokat :) Kozmetikusom ajánlotta,hozta; isteni az illata és fényvédős! Könnyű-kellemes az állaga, talán télre picit kevés, pedig zsírosodásra hajlamos a T zónám.
3500ft körüli összeg rémlik, annyiért tökéletesen megérte, elég sokáig használtam/használom. Most van utánpótlás más márkából, de lehet újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

kispajkos

2017. november 6.

Isteni illatú és állagú krém. Csodát nem tesz, de nyárra jó kis hidratáló. Ami kellemetlen: néha enyhén csíp - kipirosodást nem okoz, egy idő után csillog tőle a homlokom. Szeretem, hogy fényvédő is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Krisztina11

2017. január 26.

Nagyon jo krem.gyorsan felszivodik tenyleg barsonyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

Nagyon jo krem.gyorsan felszivodik tenyleg barsonyos.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.