Solanie

Ár:   4699Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 4 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alveola, Módosítva: 2017. június 8.

Ár:   4699Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 4 699 Ft

Anti-aging szérum, azonnali lifting hatással. A benne található Preregen® összetevő fokozza a rugalmasságot növelő elasztin enzim aktivitását és csökkenti az azt gátló elasztáz enzim működését. A liposzómába zárt vitaminok gyors felszívódást, regenerációt biztosítanak. Minden bőrtípusra ajánlott.

Ár: 4 699 Ft , Eladó: Alveolashop.com

Edu89

2020. augusztus 9.

A Solanie termékek nagyon jók, de nem otthoni használatra. A kozmetikusom ezzel a márkaval dolgozik, nincs okom panaszra, látványos, bármit is csinál velük. De ez is egy olyan termék volt, amit elhasználtam, de mintha vízzel kenegettem volna az arcom. :) Lepontozni nem fogom, mert tényleg jók, illetve lehet másnak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Trixi88

2020. április 15.

Nagyon sok Solanie terméketből bevásároltam az utóbbi egy évben, szóval ami fent van km-en azokat igyekszem véleményezni. Alapvetően nem váltak be a kozmetikai krémek otthoni használatra, de ezt a szérumot elég sokáig próbálgattam. Van némi feszesítő hatása felkenés után, de azért a lifting hatás elmarad :) A miteszetekre hajlamos könnyen zsírosodó bőrömre nincs jó hatással, a rutinomba pedig nagyon nem tudom behelyezni. Időnként még előveszem, de nem az egész arcomra használom. Pici üvegcse, de kevés kell belőle, nekem lassan fogy (de nem is használom rendszeresen). Valószínüleg tovább adom anyukámnak (ő mégis csak bő 20 évvel előrébb jár nálam a bőröregedésben 😀) Hátha neki látványosabb a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Elastin, Glycerin, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Glycine Soja (Soybean) Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

PVP 0 0