Solanie

Ár:   Kozmetikusoknak   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Ár:   Kozmetikusoknak
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Enzim hámlasztó maszk, papayával és ananásszal.

A természetes hámlasztó hatású enzimekben gazdag papaya és ananász ideális a bőr felületén található elhalt szarusejtek eltávolításához. A fő aktív összetevők a papain és bromelain kíméletesen oldják a szarusejteket összetartó fehérje kötéseket, melyekkel a bőr átjárhatósága többszörösére fokozható. Az intenzív peeling hatásnak köszönhetően nem csak a bőr tisztul meg, hanem hatására fokozódik az új sejtek képződése és az élő sejtek száma a hámban.

Kiscsillag92

2018. augusztus 7.

A legjobb hámlasztó, amit valaha használtam. Érzékeny bőrömre is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

A legjobb hámlasztó, amit valaha használtam. Érzékeny bőrömre is szuper!

Jazmin96

2018. január 30.

Az érzékeny bőrre nagyon jó! Könnyű kikeverni, ecsettel könnyű szétoszlatni és így kellemes érzés a használata is. Relaxáló hatását fokozhatom, ha kádban feküdve rakom fel, így könnyen tudom után vizezni a szükséges hatás elérése érdekében. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Cu2tka-baba

2017. december 3.

Nekem is bejött. Érzékeny a bőröm, de hajlamos a pattanásokra és a mitesszerekre. Szépen hámlaszt és sima lesz tőle a bőröm. Én használtam utána bőrnyugtató maszkot is és szérumokat, stb, de szép volt a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

eper.288

2014. május 1.

Nekem nagyon bevált, az érzékeny bőrre, ennyi pénzért igazán megéri, 1 maszk kb 2 alkalomra elég, hideg vízzel kell feloldani és én legyező ecsettel kentem fel arc-nyak-dekoltázsra. Utána gőzölővel tartottam nedvesen 15 percig, majd lemostam/töröltem. Sztem jó eredményt hoz, mint más enzim peeling. Nedvesen lehet tartani úgy is, ha lefóliázod folpackal és kivágod az orrodnál v sztem még jó megoldás lehet a Vichy termál spary, ha vkinek nincs otthon gőzölője. Ha vkinek korpás v. oljos seborhoeás bőre van és nem érzékeny vagy öregedő, akkor inkább dörzspeeliggel próbálkozzon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 1.

albertinablogg

2014. április 2.

Nem szabad tőle csodát várni, nem érte el a kívánt hatást. A SYX hámlasztó maszkjai nekem hatásosabbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891

Kaolin 0 0

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Bentonite 0 0