Solanie

Ár:   429 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 429 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Alveolashop.com, 429 Ft

Enzim hámlasztó maszk, papayával és ananásszal.

A természetes hámlasztó hatású enzimekben gazdag papaya és ananász ideális a bőr felületén található elhalt szarusejtek eltávolításához. A fő aktív összetevők a papain és bromelain kíméletesen oldják a szarusejteket összetartó fehérje kötéseket, melyekkel a bőr átjárhatósága többszörösére fokozható. Az intenzív peeling hatásnak köszönhetően nem csak a bőr tisztul meg, hanem hatására fokozódik az új sejtek képződése és az élő sejtek száma a hámban.

Ár: 429 Ft , Eladó: Alveolashop.com
8g

mamuzicsvivi

2021. május 5.

Nekem a kémiai hámlasztók a bőrproblémáimra (bha és aha is) csak rövid távon voltak jók, ezért kipróbáltam ezt. Mivel azonnal feloldja az elhalt hámsejteket így ezáltal nehezebben képződnek mitesszereim és mint minden hámlasztó után, ezután is természetesen a hatóanyagokat könnyebben beszivja a bőr az eltávolított elhalt hámsejteknek köszönhetően, így sokkal könnyebben kordában tartható a zsíros, problémás bőröm, mivel kevesebb hatóanyag "veszik el". És szerintem érzékeny bőrűeknek ez is jó alternatíva lehet a pha-n kívül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

Kiscsillag92

2018. augusztus 7.

A legjobb hámlasztó, amit valaha használtam. Érzékeny bőrömre is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

A legjobb hámlasztó, amit valaha használtam. Érzékeny bőrömre is szuper!

Cu2tka-baba

2017. december 3.

Nekem is bejött. Érzékeny a bőröm, de hajlamos a pattanásokra és a mitesszerekre. Szépen hámlaszt és sima lesz tőle a bőröm. Én használtam utána bőrnyugtató maszkot is és szérumokat, stb, de szép volt a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

eper.288

2014. május 1.

Nekem nagyon bevált, az érzékeny bőrre, ennyi pénzért igazán megéri, 1 maszk kb 2 alkalomra elég, hideg vízzel kell feloldani és én legyező ecsettel kentem fel arc-nyak-dekoltázsra. Utána gőzölővel tartottam nedvesen 15 percig, majd lemostam/töröltem. Sztem jó eredményt hoz, mint más enzim peeling. Nedvesen lehet tartani úgy is, ha lefóliázod folpackal és kivágod az orrodnál v sztem még jó megoldás lehet a Vichy termál spary, ha vkinek nincs otthon gőzölője. Ha vkinek korpás v. oljos seborhoeás bőre van és nem érzékeny vagy öregedő, akkor inkább dörzspeeliggel próbálkozzon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 1.

albertinablogg

2014. április 2.

Nem szabad tőle csodát várni, nem érte el a kívánt hatást. A SYX hámlasztó maszkjai nekem hatásosabbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891

Kaolin 0 0

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Bentonite 0 0