Solanie

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alveola, Módosítva: 2019. június 28.

Kiszerelés:   125ml
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fekete tonik melyet hatékonyan használhatsz a zsíros, tisztátlan, pattanásos, viszketésre hajlamos bőr tisztán tartására, nyugtatására és ápolására. Az ichtiol és a gyógynövény-kivonatok jótékony hatással vannak a túlzott faggyúkiválasztásra és a zsíros bőr optimális állapotának visszaállítására. A szalicilsav a pórusokban felgyülemlett faggyú eltávolításával segíti megelőzni a pattanások kialakulását. A bőrnyugtató hatású allantoin támogatja a bőr megújulásának folyamatát, megfelelő ápolást biztosítva az érzékeny és irritált bőr igényeinek is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mamuzicsvivi

2021. május 5.

Nekem kedvenc lett! :) mattít és nyugtat. Az ichtiol miatt figyeltem fel rá, mert nem vagyok egy nagy natúrkozmetikum fan, de az ilcsi ichtiolos korrektor nálam abszolút befutó termék lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

hdora84

2021. március 20.

Imádom ezt a tonikot, rendbe tette a bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Imádom ezt a tonikot, rendbe tette a bőrömet!

kugloaf

2019. október 8.

Lehet,hogy túl elfogult vagyok a Solanie termékekkel kapcsolatban,de nekem ezek tették rendbe a bőrömet. Karácsonyi ajándékcsomagban nagyon jó áron vásároltam szeptember elején, krém, lemosó és tonik. Nagyon jó. Enyhén szárít, mint szerintem minden tonik, de utána a krémet felkenve nem húzódik a bőr. Nagy kedvenc!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.