Solanie

Ár:   3199Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 2 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Moonlight, az összetevőket feltöltötte: elly, Módosítva: 2016. április 9.

Ár:   3199Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Alveolashop.com, 2 999 Ft

Dehidratált bőrök ideális ápolószere. Pakolásként feltéve rövid idő alatt pótolja a bőr hiányzó nedvességtartalmát. Magas Aloe Vera tartalma feltölti, kisimítja, üdévé, egészséges színűvé teszi a bőrt. A biotin erős bőrsimító. A cukorszármazék pentavitin a tartós hidratációt biztosítja.

Ár: 2 999 Ft , Eladó: Alveolashop.com

HDorina

2020. március 1.

A másodéves vizsgámon Solanie-t használtam. Utána otthon ezzel ápoltam a bőrömet. Radírozás után vittem fel a zsíros bőrömre, kb. 15 percig hagytam fent. Lemosás után puha, hidratált volt a bőröm. A bőrproblémákon nem javított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

85eva

2019. április 11.

Ajándékba kaptam, selymes tapintású lett tőle a bőröm, jó minőségű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Ajándékba kaptam, selymes tapintású lett tőle a bőröm, jó minőségű.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Saccharide Isomerate
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.