Solanie

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alveola, Módosítva: 2019. január 31.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Alveolashop.com, 2999 Ft

Fedezd fel a selymesen sima bőrérzet és a tökéletes ápolásra kész bőr érzését a Quck Fine enzim peelinggel. A különleges hámlasztó gél a hámsejtek közötti fehérjekötéseket bontva képes a bőrön található elhalt szarusejtek leválását elősegíteni és a bőrfelszínt megtisztítani. Rendszeres használatával nem csak tiszta egységes bőrfelszínt érhetünk el, hanem a mindennapok során használni kívánt bőrápolók felszívódását és ezáltal hatékonyságát is fokozhatjuk.

• Elhalt szarusejtek leválásának elősegítése
  • Bőrfelszín simítása
  • Hatóanyagok felszívódásának fokozása
  • 26%-al aktívabb sejtmegújító folyamatok
  • 0% parabén

Ár: 2999 Ft , Eladó: Alveolashop.com
30ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Erika0236

2021. július 14.

5* Nyáron szeretem az egyszerű, gyors, hatékony és praktikus megoldásokat ha arcápolásról van szó! Zuhanyzáskor, arcmosás után felkenem, és amíg zuhanyzom teszi a dolgát, majd lemosom, egyszerű és nagyszerű! A bőröm szép, tapintása puha, lezásárásként felteszek egy szérumot, ami pikk-pakk beszívódik. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Kelemen77

2020. szeptember 11.

Kellemes, intim illat, jól látható mennyi van a termékben az átlátszó csomagolásnak köszönhetően. Állaga kicsit zselés, enyhén folyékony. Az arca könnyű felkenni és esti tisztálkodás közben is könnyű használni, mivel vizes arca kell felvinni. A 3 perc nem tűnik soknak, de meglepően tényleg szépen lehámlasztotta az arcomat, finom, síma egyenletes bőrfelszínt eredményezett. Az ára a kiszereléshez képest szerintem nem rossz, vannak ennél gyengébb és drágább termékek. Ha kifogy, akkor újraveszem, bár erre még várni kell, mert lassan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone