Soliteint

Ár:   650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2011. november 11.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bőrnyugtató panthenolt és hidratáló hatású aloe vera kivonatot tartalmazó alkoholmentes arctonik, mely frissíti, felüdíti az arcbőrt, megnyitja az eltömődött pórusokat.

Kiszerelés: 150 ml

NDCsilla

2019. január 11.

Azért vásároltam meg, mert alkoholmentes és tartalmaz némi hidratáló összetevőt is, nameg aloe verát. Nem mondom, hogy álomszerű az INCI-je, mert közel sem az, főleg a sok illatanyag miatt, de ezerszer "rosszabb", alkoholban úszó tonikot is kapni, úgyhogy nálam az elmegy kategóriába tartozik.
Viszont, ami nagy plusz: nálam semmilyen irritációt nem okozott, pedig kifejezetten érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Ramada86

2018. december 8.

Nem szerettem, nekem nem volt semmre se jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Nem szerettem, nekem nem volt semmre se jó

Whammy8814

2018. május 6.

Ritkán járok haza vidékre, a lehető legkevesebb cuccot szeretem cipelni magammal. Ezért vettem a legolcsóbb arclemosót, gondoltam havi 1-2 alkalommal jó lesz, semmit nem vártam tőle, csak hogy leszedje a maradék sminket. Soha nem volt pattanásos a bőröm, elvétve volt egy egy, azonban mostanában a homlokomon pici apró pöttyök lettek de nem pattanások, vagyis nem annak tűnnek. Elkezdtem használni ezt a terméket, és két áttörlés után ezek az apró pontok el is tűntek. Nekem tökéletes volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

sorsi83

2018. március 12.

A t-vonalon kívül eső területekre használom. Erre bevált. Az egyik barátnőm a kozmetikusa javaslatára használja és ő is elégedett vele. Nekem egy kicsit erős az illata, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Susumina

2017. május 28.

Lassan egy éve csendes társa napjaim kezdetének, de megunhatatlan. Nappali arckrém + tonik kombóban tökéletes. Van nála jobb is de ár-érték arányban tökéletes választás ha valami frissítőt keressel. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Nika25

2016. december 27.

Amikor használtam, nem voltam elájulva tőle. A kipattogott bőrömön nem segített, sőt mintha még jobban ki is pattogtam volna. Akinek nagyon problémás a bőre, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

ZiAn

2016. május 4.

Kellemes illatú tonik. Frissítésen kívűl mást nem nagyon lehet várni tőle.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Kellemes illatú tonik. Frissítésen kívűl mást nem nagyon lehet várni tőle.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
zooboo

2016. február 26.

kb. 400 forintért vettem egy leárazás során. Sminklemosásra használom arra kiváló,nem irritálja az arcbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

szandiinagy

2015. november 29.

A gélradír mellé vettem meg, mivel az elég jó szolgálatot tesz nálam már lassan egy éve. Mivel nem alkoholos, így főleg az érzékeny bőrűeknek lehet jó választás, nekem főleg szemkörnyékre jött jól, szépen leszedi a szemöldök-és szempillaápoló olajat, nem irritálja a bőröm, a szemkörnyékem, és a szemem sem. Az arcom többi részére viszont nem olyan jó, nem tisztít annyira, amennyire szeretném,és a számomra fontos, illetve a csomagolásán ígért pórustisztító hatás is elmaradt sajnos, ezért egy gyümölcssavas tonikkal kombinálva használom.
Az ára szerintem megfelelő, az illata kellemes, nem hagy ragacsos érzetet sem a bőrömön, az olajat szépen eltünteti, de nem szárítja a bőröm ennek ellenére.
Nekem így csak 4*, de az összetevők alapján minden követelményt teljesít, ami elvárható, mivel nincs benne alkohol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

Maja92

2015. november 15.

Pár éve ezt használom és nekem bevált. Egyet értek azzal, hogy nem ettől kell csodát várni, de nem irritálja az érzékeny bőrömet, leszedi az arctisztítás után még ott maradt dolgokat, frissít és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.