Best of Beauty 2019

Soliteint

Ár:   650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: solyaorsolya, az összetevőket feltöltötte: kim88, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Baktériumölő és gyulladáscsökkentő anyagokat, gyógynövényeket és fontos vitaminokat (Biotin, B5 Provitamin) tartalmazó arctonik a zsíros arcbőr speciális ápolószere.

NDCsilla

2019. január 15.

Nekem nagyon bevált ez a tonik. Annak ellenére, hogy az összetevői elég szépek, egy kicsit tartottam a borsmentától, hogy nehogy irritálja a nagyon érzékeny arcomat, de szerencsére semmilyen gondot nem okozott :) Nagy kedvencem lett a tonik, abszolút újra vásárlós kategória! A bőröm imádja, szépen visszafogja a faggyútermelést, a pórusaim szerintem sokkal kisebbek, a bőrképem egységesebb általa. Mióta használom, szerintem még csak újabb gyulladás sem jelent meg a bőrömön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

KittiASzuperpocok

2018. szeptember 11.

Nekem a kombinált bőrömre nagyon jól bevált. nem váltok másik tonikra, végre megtaláltam azt ami jó. Kifejezetten jó, és ha az árát nézem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Bonjourbeauty

2018. augusztus 26.

A tökéletes arctonik számomra. Megnyugtatja a bőröm és mióta használom egységesebb a bőrképem, talán a pattanások és miteszerek is mérséklődtek. Isteni mentolos illata van és mivel alkoholmentes egyátalán nem szárít, nem hagy kellemetlen, feszülő érzést mint a legtöbb tonik amit pattanásos bőrre ajánlanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Edina000

2018. augusztus 14.

Legjobb arctonik amit valaha is használtam. Előnye hogy alkoholmentes, illetve ár arányban is tökéletes. Már új csomagolást kapott. Évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

freja

2018. június 20.

Nagyon szeretem ezt a tonikot. Már 3x egymás után ezt vettem meg. Jól tisztít, frissítő hatású, gyógynövényes és nem utolsó sorban magyar termék. Az ára is barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

sophy83

2017. december 12.

Nagyon nagyon leakciózva vettem legutóbb és kellemes csalódás volt. Nem számítottam túl nagy eredményre, de drágább társaihoz képest kb ugyanazt tudja. Nem szárította a bőrömet, jól tisztít. Az illata nekem picit fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Breenyau

2017. október 2.

Szépen tisztít, nem szárít. Mióta használom eltűntek a pattanásaim, talán a bőröm se zsírosodik annyira mint azelőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

sorsi83

2017. augusztus 4.

A t-vonalban használom ezt a tonikot, imádom, hogy mentolos, frissítő. Nem irritálja a bőrömet, mint sok más zsíros bőrre való tonik. És magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

kvivien96

2017. június 16.

Sima utána a bőröm és jól szárítja a pattanásokat is. Az illata is jó, olyan retrós :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

mrs.imperator

2017. március 12.

A sok maró csípő alkoholos tonik után erre váltottam, még tini koromban használtam régen, ez volt a legelső tonikom is úgy emlékszem. Viszont lehet hogy túl gyengéd és emiatt nem is sokat ér. Szennyeződéseket nem szed le, a vatta mindig tiszta marad utána más tonik még leszed sok piszkot. Nem tudom mennyit használ zsíros bőr és pattanások ellen, később jelentkezek. Finom gyógynövényes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 12.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.