Soliteint

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: faludi judit, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az izomlazító és öregedésgátló hatóanyagok miatt intenzíven ránctalanítja a szem környékét.

Eryka

2019. szeptember 10.

nagyon nagyon kellemes, könnyű, érezhetően feszesítő szemránckrém. Nagyon érzékeny a szemem, de ez a krém nem okoz semmilyen gondot eddig még, és örülök, hogy végre egy érezhetően jó szemkrémet találtam. árban is verhetetlen, nagyon nagyon tudom ajánlani

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

picitina

2019. február 19.

Nincs viszonyítási alapom, és közel a 30-hoz még csak kisebb ráncaim vannak, de így is imádom!
Mikor felkenem, azonnal érzem, hogy húzza össze a bőröm, és kicsit csípősebb érzést kelt, de nem azt a nagyon égető csípős érzést, inkább azt a "hékás, itt vagyok a szemed alatt és gürizek a szépségedért" típusú csípést érzem.
Karikáimat szépen halványítja, persze nem tünteti el (az isteni csoda volna vagy sok smink), de kipihent pofit azért biztosít. :D
1800 forint környékén vesztegetik, cserébe akkora adagot adnak, hogy el se tudom képzelni mennyi idő lesz mire el fog fogyni...sok! :D
Szóval akinek megjelentek a fáradtság jelei és a ráncok szem körül, vagy csak fél tőle, hogy meg fognak jelenni, azoknak egy próbát biztosan megér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

cintialaura

2019. február 12.

Meglepően jó ez a krém, a puffadtságon és a karikákon is segít, de önmagában így télen nem érzem elégnek, emulzió kerül a szemem alá is. Nem szeretem az adagolóját, mert nem lehet jól szabályozni, de ettől függetlenül jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

MissSejla

2018. december 11.

Kellemesen hűsít, reggeli puffadt szemre tényleg jo. Viszont telre nekem nem hidratal elegge, szaraz az a szemem alattt a bőr ha teszek ra korrektort igy most ujat keresek telre. Ha melegebb idolesz visszaterek hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

idonthaveaname

2018. november 19.

Nagyon jó kis termék! Először szkeptikus voltam vele kapcsolatban (mint átalában minden krémmel), de szépen lassan eloszlatta a kétségeimet! Először is, remek minden összetevője, nincs benne szilikon sem, ami fontos a szemkörnyék érzékeny bőrénél. Másrészt nem azonnal, de fokozatosan, szépen javított nagyon sokat a szemkörnyékem állapotán! Ráncokkal még nem küzdök (sima mimikai ráncok vannak csak), de a kezdődő picike árkokat szépen kisimította, azt nem tudom, erősebb ráncokkal mit kezd. Az én problémám a brutálisan mély, sötétlila árok a szemeim alatt, ezeket egy jó nagy alvás sem orvosolta rendesen, de ez a krém amit lehetett, megtett ellene! Nyilván nincsen abszolút csodaszer, és a pihenést nem helyettesíti, de a lila karikákat alig látható, szürkévé halványította, és ez is csak a belső szemzugban látszik, illetve gyönyörűen fel is töltötte, bár az életmódom és a genetikám miatt Sosem lesz tökéletes a szemkörnyékem alatti rész, a Soliteinttel kihozom belőle a maximumot.
Nyáron naponta egyszer, télen kétszer használom, sminkelni is lehet rá, beszívódik, nagyon jó géles állaga van, amit viszont nem tudok hova tenni, hogy néha, sminklemosás után icipicit csíp. Ettől még abszolút újravevős és hatalmas mennyiség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

ticske

2018. november 18.

Nem rég vettem meg a második üveget belőle. Sokféle szemkörnyék ápoló krémet használtam eddig, de még nem találtam jobbat. Az apró kis ráncaimat teljesen eltűntette. Este kellemesen hűsíti a fáradt szemeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

kocosfox

2018. szeptember 6.

Elég sokféle szemkörnyékápolót kipróbáltam már, eddig ez a befutó. Nálam segített a puffadt szemen és a kicsi ráncocskákon is. Tetszik az üvege is, hogy mintha üveg lenne, de ugye műanyag, könnyű, praktikus a pumpás csomagolás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Sheila

2018. május 31.

Itteni vélemények alapján akartam beszerezni, lejártam érte a lábam, mív végül a tescoban bukkantam rá.
Hatalmas kiszerelés, szerintem életem végéig elég lesz. A csomagolása tetszik, bár a pumpája elég nagy adagot nyom ki egyszerre magából, de ezzel együtt tudok élni. Kellemesen hűsíti, simítja a szemkörnyéket. Egyelőre 4* mert pár nap használat után még nem dőlt el, hogy csodaszer lesz-e, de egyelőre kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 31.

hbad

2018. május 28.

Hát ez egy csoda!Itteni vélemények alapján vettem meg és már pár nap után sokat simított a szemkörnyékemen.Biztos újravevős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

Csobanka

2018. április 30.

Frissítés: nincs is benne parfüm de mégis kellemes illatot áraszt, így az vezetett meg :)

Puffadt szemű lányok, elsősorban hozzátok szólok! Ez a termék számunkra lett kitalálva: valóban hűsít és több óra hosszan, levarázsolja a puffadást, sírós-gyászos-önmarcangolós időszakokra is kifejezetten hasznos lehet. Már jó pár szemkörnyék ápolót kipróbáltam, erre springee véleménye miatt és a szilikon - és alkohol mentessége és az alacsony ár vezetett a megvásárlására. Ránctalanításra van jobb is de ezt amiatt is gondolhatom mert a mostani esti szemkörnyék ápolóm elég gyengén teljesít. Ebből viszont lehet sokat is kenni mert beszívódik és lehet rá sminkelni is. Van benne parfüm de nem irritál és nincs olyan vészesen olcsó szaga sem ettől sajnos pl.: a helia-d aqua boom krémje azért nem a kedvencem mert olyan illatosítót tettek bele, hogy azt az érzetet kelti, mintha tomi mosóport kennék a fejemre. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Superoxide Dismutase, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Retinyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Sodium Hyaluronate, Pantolactone, Glycine Soja (Soybean) Protein, Propylene Glycol, Saccharide Isomerate, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

PVP 0 0

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.