Soliteint

Ár:   650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: solyaorsolya, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. november 21.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan távolítja el a sminket és a különféle szennyeződéseket az arcról. A magas vitamintartalmú avokádó- és jojobaolaj táplálja a bőrt. Tisztítás után a bőr visszanyeri frissességét, természetes puhaságát.

BBraptor

2018. október 20.

Mindig ezt használom, lemosás után puhává teszi a bőrt, finom illata van, felfrissülök tőle, azalapozót hamar leszedi. Sajnos azért nem jár neki az 5 pont, mert sok más lemosóhoz hasonlóan, a szemfestékekkel kicsit nehezebben birkózik meg. Pl.: a szempillaspirállal (sokáig kell maszatolnom mire végérvényesen lejön) és a szemceruzával is ugyanez, ha vízálló is valamelyik, akkor még inkább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

Kriszti515

2018. augusztus 8.

Évek óta használom ezt a lemosót és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ez az egyetlen ami nem csípi a szememet, és olyan érzésem van, hogy mindent lemostam, de a bőröm a helyén maradt. Az illata semmilyen, teljesen átlagos. Van hogy krémezések és arctisztítások előtt áttörlöm vele a bőröm, de volt hogy simán éjszakai krémnek használtam mikor zsíros volt a bőröm, de egy két helyen meg ki volt száradva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

kodory05

2018. május 30.

Nekem nagyon szépen bevált, előtte a Garnier micellás vagy micelláris vizét használtam, az én kombinált, korpás-szebhorreás bőrömnek nagyon nem tett jót, szárította, így a kozmetikusom tanácsára váltottam (ő azt ajánlotta, hogy mindenképpen valamilyen tej állagú lemosót válasszak, úgyhogy akinek hasonlóan problémás bőre van, annak én is ezt tudom tanácsolni). Ár-érték aránya kiváló, én úgy szoktam használni, hogy a vattakorongot kicsit bevizezem, és úgy viszem fel a lemosót. Láttam, előttem írták, hogy nagyon hamar elfogy nekik, nem tudom, nekem több hónapig kitart (lehet a vizes megoldással), de én csak jót tudok mondani róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Tincs

2018. február 16.

Elég gyengén muzsikált a fejemen. Volt egy fura érzet, amit hagyott a bőrömön, alig vártam, hogy rámenjek arctisztítóval. A szemembe állandóan belement és csipte, alig tudtam belőle kiszedni. Jobb egy micellás cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Kence123

2017. augusztus 15.

Kellemes illata van.Puhává varázsolja a bőrt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Kellemes illata van.Puhává varázsolja a bőrt:)

Sepi49

2017. január 8.

Nagyon szeretem ezt a sminklemosót, nem csípi a szemem, a sminket is viszonylag jól leszedi, de ahhoz sokat kell belőle használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

vandanikoletta

2017. január 8.

Régebben használtam és nagyon szerettem. Szépen lehozta a sminket. Néha csípte a szemem ezért nem használom már minden nap. Mostmár csak néha használom micellás víz után. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Mundow

2016. december 11.

Kellemes illata van és jól hidratál. Gyorsan fogy, mert sokat kell belőle használni.
A sminknek csak egy részét mossa le: első lépésben jó sok arctejjel egy vattakorongon lemostam a smink nagy részét, majd egy újabb vattakoronggal és viszonylag sok arctejjel próbáltam lemosni a maradék sminket, de a második vattakorong fehér maradt, míg a smink egy része az arcomon maradt.
Végül egy másik sminklemosóval sikerült lemosni a maradék sminket.
Most már elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Végül egy másik sminklemosóval sikerült lemosni a maradék sminket.
Most már elhasználom, de nem veszem újra.

marcsy2

2016. november 12.

Az ár-érték arányban tekintve nagyon jó. Hidratálja a száraz bőrt, a smink lemosása után. Viszont tényleg nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

dizabella01

2016. október 18.

A micellás víz felfedezése előtt őt használtam egy ideig. Kellemes, púderes illata van, a sminkkel is elbír, de nem csodaszer, a micellás vizet meg sem közelíti. Hidratált és puha maradt utána a bőröm, igazán ápoltnak éreztem. Relatív sokat kell használni belőle, mivel hogy úgy ahogy az előttem szólók írták, a vattakorong sokat szív be belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gombaellenes tartósítószer.