Soliteint

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 23.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Egy pihentető fürdő a Solifruit kókuszdió és tigrisfű (centella asiatica) kivonatot tartalmazó fürdőolajával nemcsak üdítőleg hat a testre és a lélekre, de növényi hatóanyagai, valamint az E-vitamin és a friss olíva- és napraforgóolaj tartalma nyugtatják, regenerálják és rugalmassá teszik a bőrét.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, valamint állati eredetű összetevőket.

Kiszerelés: 250 ml

Tearsong

2016. január 18.

Szeretem az illatát, és azt hogy fürdés után végre nem száraz a bőröm. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó a fürdőolajok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Goldapple

2015. április 12.

Minden egyes használat után felfrissülök tőle. Valahogy megnyugtat és olyan kipihentnek érzem magam a használata után. Soha nincs szükségem testápolásra e termék használatát követően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

dessy

2014. július 27.

huu nekem nagyon bevált *-* Az illatát én imádtam és nagyon jó árban vettem, jó kis olajos relaxációs habfürdőt szoktam vele tenni.Kár, hogy már nem látok ilyet, tuti vennék pár darabot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

francais

2014. június 2.

Szinte geiédes ez a kókuszillat, ami ebben a tusfürdőben van. Ajándékba kaptam, magamnak ilyen büdi cuccot sosem vennék, és tovább is ajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract