Some By Mi

Ár:   €10   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MeaGNewcastle, Módosítva: 2020. október 27.

Ár:   €10
Kategória:   Lemosók, Tonikok

30 nap alatt javítja a pattanások, foltok és a bőrirritáció jeleit. 10 000 ppm teafa-kivonattal és más természetes eredetű összetevőkkel, enyhe, mégis erőteljes tisztítási élményt nyújt, anélkül, hogy szárítana vagy bőrirritációt okozna. Az AHA oldja az elhalt hámsejteket és a szennyeződéseket a bőr felszínén. A BHA eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút a pórusokból. A PHA megakadályozza a nedvesség elvesztését.

Októberi Lány

2022. június 12.

Baromi kíváncsi voltam, hogy lehet egy szappan savas kémhatású, vagy legalább semleges a sok savtól ami elméletileg benne van. Nos, sehogy. A pH papírommal bámulatos módon pont ugyanazt a 8,5 körüli értéket mértem, mint a sima egyszerű legolcsóbb kézmosószappanommal.
Elsősorban szőrbenövések ellen vettem, gondoltam, fürdéshez elhasználom mostmár, de az a helyzet hogy még büdös is. Amolyan gyógyszagú, nem túl nőies. Kevéssé habzik.
Szóval vettem magamnak egy használhatatlan, semmire nem jó flancos szappant 20-szor annyiért, mint egy bolti kézmosó szappant, és kb 3-4-szer annyiért, mint amennyiért finom illatos kézműves szappanokat szoktam venni fürdéshez. És kétszer annyiért, amennyi egy Revoxos erősebb AHA lemoshatós szérum a dm-ben, ami az eredeti célnak meg fog felelni.
Senkinek nem ajánlom, ez az úgynevezett parasztvakítás kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 12.

Senkinek nem ajánlom, ez az úgynevezett parasztvakítás kategória.

roseanne

2021. január 2.

Amióta használom, nincsenek miteszereim. Röviden ennyi, itt abba is hagyhatnám a véleményírást. Ez magáért beszél.
Állaga: puhább, én kisebb darabokra vágom, úgy használom el. Könnyen habzik, kellemes, puha habja van.
Illata: enyhe, minimálisan gyógynövényes, citrusos, gyógyszertári.
Kamaszodó gyereknek is ajánlom, mert érzékeny bőrre is kiváló. Az én lányom ekcémára hajlamos, érzékeny bőrű, de vannak pici miteszerei már, és ez a szappan nem irrtálja, nem szárítja a bőrt.
Egészen biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Illata: enyhe, minimálisan gyógynövényes, citrusos, gyógyszertári.
Egészen biztosan újra fogom venni.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Most kezdtem el a K-Beauty őrületet, így sok kutatómunka után eldöntöttem megrendelem a Some by Mi csomagot, ami ezt a szappant, tonert, serumot és krémet tartalmazta.
A bőröm kombinált és érzékeny, jellemzői, pici de sok bőr alatti pattanások, érdes dudoros felület, tág teli pórusok és bőrpír.
Mivel nem akartam 100 lépéses komplikált rutinnal kezdeni, és számolgatni tervezgetni mit mivel és mikor kombinálhatok az aktív anyagokból, ezt a termékcsaládot választottam, mert ebben minden benne van ami számít és hasznos :)
És bizony nem is csalódtam!
A test csomag majdnem egy hónapig tartott, közben megrendeltem mindent nagy kiszerelésben.
Ez a szappan egy zsírosabb, puhább, krémesebb "nagymama féle háziszappanra" emlékeztet, enyhe, friss, számomra, mentolos, kissé citromos illattal. Nagyon jól habzik, kevés dörzsivel is sok puha habot képez, ami nagyon jól tisztít, szinte olyan "csikorgósra", de mégsem szárít vagy irritál. Arcon és testen egyaránt próbáltam és nagyon meg voltam elégedve a hatásával, a fakó, dudoros, piros bőr helyett, fényes, friss, üde, "nyugodt és hűs" lett a bőröm, már első használat után. Kellemes, élvezetes a használata olyan SPA feelinget ad a sok puha hab és enyhe kellemes illat miatt :)
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

És bizony nem is csalódtam!
Csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sorbitol h 1 1

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.