Some By Mi

Ár:   $20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Szabincsepp, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 18.

Ár:   $20
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Kétfunkciós termék: fehérítő és ránctalanító hatóanyagokkal. 82% Yuja kivonatot tartalmaz, a hidratált és ragyog bőrért. 5% niacinamidot tartalmaz, valamint arbutint, amely segít halványítani a pigment foltokat. 12 féle vitamintartalma segít revitalizálni a bőrt. Könnyű, nem ragacsos textúrájú szérum.

cicafun

2021. augusztus 5.

Nagyon jó természetes C vitamin kivonat tartalmú szérum. A reggeli rutinomban használom, azonnal frissíti a bőrt, ragyogóvá, üdévé, élettel telivé teszi. Isteni friss természetes citrus illata van. Mindenképp újravevős termék lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Stella1993

2021. június 29.

Szerintem egy nagyon jó C vitaminos termék, gyönyörű összetevőkkel, kellemes citromillattal. Szépen halványítja a szeplőimet, egységesíti az arcbőrt. Ha lesz rá alkalmam megvenni, biztosan találkozunk még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Eva123

2021. június 25.

Elhasznaltam, jo termék volt, hatása látszott, más szerumokkal kombinálva a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

e.rita01.29.

2021. április 12.

Maszkot rendeltem magamnak elsőre.. kivàncsisàgból a szemem alatti pigment elvàltozàsra meg a hegekre, hogy kicsit egységesebbé tegye az arcom.
Az a helyzet, hogy a Purito Sea Buckthorn Vital crémet kezdtem el elsőre és semmi vàltozàst nem vettem észre, sőt.. reggelente pirossàg is volt, de sokkal-sokkal többet vàrtam tőle, főleg, hogy több mint egy hónapja hasznàltam màr. Szóval nagy csalódàs volt, mert tényleg semmiben nem segített!
Aztàn ajàndékba vettem pàr koreai maszkot és egy ilyen Some By Mi szérumos maszkot meg magamnak.. dugig volt anyaggal.. kicsit furcsa.. kellemetlen ragacsos érzet marad utàna, de reggel mikor felkeltem màr elsőre észre vettem, hogy egységesebb az arcom és nincs pirossàg se és durvàn selymes az arcom. Aztàn ami maradt még a maszk csomagoló anyagàban anyag még este fel kentem újra és a hegek is halvànyodtak reggelre. Szóval ez vagy egy csodaszer vagy a làtàsom kezd napról napra romlani.. nem tudom :) mindenesetre most rendelem meg a szérumot, mert ez a két alkalom is màr durva segítséget nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Arbutin, Glutathione, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol, Propanediol, Trehalose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Inositol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Folic Acid, Biotin, Tocopherol, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.