Some By Mi

Ár:   $20   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 28.

Ár:   $20
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratáló éjszakai maszk yuja-val és niacinamide-dal, mely ragyogobbá teszi a bőrt, és halványítja a pigmentfoltokat.

Eva123

2021. június 25.

A tobbi some by mi yuja termék használata után én ebben nem láttam sok hozzáadott értéket. Gondot nem okozott, de látványos javulást sem eredményezett. Nagyon sokáig elég, én már leginkább a testemre szoktam elhasználni, arcra talaltam hatásosabbat a hada labonal,melano cc-nél. Ezért - 1 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

Yura

2020. augusztus 10.

Háromféle c-vitamin, niacinamide, ázsiai gázló és még jojoba olaj is! Ráadásul fragrance nélkül! Mmikor ezt így megláttam alig akartam elhinni hogy ilyen létezik és elhatároztam hogy nekem ezt mindenképpen ki kell próbálnom. Szerencsére olcsón sikerült hozzájutnom egy fél adaghoz próbaverzió gyanánt és abszolút nem bántam meg. Érdekes, könnyed állagú, bitang erős citrom illatú kis cucc ez, amit könnyű elkenni és hamar be is szívódik, másnapra olyan finom puha bőrt varázsolva, hogy legszívesebben egész reggel az arcom simogatnám. :D A foltjaimat is úgy tűnik, hogy halványítja, bár emellett használom a Purito Centella Green Level szérumot szintén magas niacinamide és ázsiai gázló tartalommal szóval lehet az a ludas, vagy épp a kettő együtt.
Külön megemlíteném hogy mivel én hűtőben tárolom, ezért esténként nagyon jó hűsítő érzés az arcomra kenni ebben a nagy melegben.
Ha ez a fél adag elfogy, még körbe nézek a koreai éjszakai maszk piacon, de az biztos, hogy ide még vissza fogok térni egy egész kiszerelésért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Bettiiyy

2020. február 6.

Lassan elfogy az első tégely, ami kb. másfél-két hónapra volt elegendő, úgyhogy úgy érzem, valamennyire már átfogó képet kaptam erről a termékről.
Az első és a legnagyobb fájdalmam: nem kaptam spatulát mellé. Borzasztó.
Nekem nagyon tetszik, nagyon aranyos kis tégelye van, tetszik a rikító citromsárga szín is a polcomon. Kicsit citromos vagy valami citrusféle-citrom illata van. Nagyon kellemes, frissítő, üdítő, pedig utálok mindent, ami illatos, de mivel az első összetevő valami citrusos kivonat, ezért nincs most egy szavam sem.
Alkohol-, szilikon-, parabén- és szulfátmentes, ami még szimpatikusabbá teszi a terméket.
Amióta megjelent a Tiam B3 ampullája, nagyjából azóta használok külön niát, így nem is vártam nagy csodákat, igaz, amikor ezt a maszkot használom, nem használok külön még niacinamidet, mert az INCI harmadik helyén is nia van. Nem mondom, hogy nem látom a változást, mert valamennyire valóban segít a foltokon a termék, de mivel rendszeresen eddig is használtam niát, így sok újat nem tudott mutatni, meg nagy csodát sem tenni a foltokkal (hiszen, amit lehetett, azt már előtte megtette a Tiam). :) Viszont nagyon puha és üde bőrképet kaptam a használat után, hidratálgat is, de akinek extra hidratálásra van szüksége, az nem ettől a terméktől fogja megkapni.
Sajnos sikerült egy szörnyű időszakban kipróbálnom, ugyanis a bőröm teljesen kirügyezett az utóbbi időben, most kezd szépen visszaállni az eredeti állapotába, így jó másfél hónap után. (Nem, nem ez irritálta a bőrömet, hanem a laktózérzékenység, ami még jobban előbújt a rettenetesen sok szaloncukor felzabálásától.)
Az állaga is nagyon izgalmas volt nekem, ugyanis még sosem volt ilyen "folyékonyabb", könnyedebb éjszakai maszkom, mint ez. Nagyon kicsit "vizes" formula, nem ez a tömör, tömény gyönyör. Nagyon kevés is elég belőle pontosan ezért, mert úgy terül szét a bőrön, mint a víz. Egy ideig hagy egy csillogó réteget, de szerintem elég hamar beszívja a bőr - pláne, ha azt vesszük, hogy ez egy éjszakai maszk. Citromsárga ennek is a színe. :D
Nem irritál, nem okoz pattanásokat, bár az elején rá gyanakodtam, nem a féktelen szaloncukorzabálásomra. :D
Mindenesetre nagyon megszerettem, gyanús, hogy újraveszem, igaz, sok mindent ki akarok még próbálni, és öt éjszakai krém várakozik még rám a polcomon, de biztos vagyok még benne, hogy látjuk egymást. Nagyon élveztem használni, igaz, volt már sokkal látványosabb hatású éjszakai maszkom, valamiért mégis a kedvencem lett, pedig úgy nem tudok róla áradozni, és nem is volt nagyon látványos. Éppen ezért is vagyok gondban, hogy öt csillag vagy négy csillag. :D

Ui.: Csak hat hónapig lehet felbontás után használni! Ezt figyeljétek, mert szerintem más termékekhez képest, viszonylag kevés idő, igaz, hamar el lehet használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Az első és a legnagyobb fájdalmam: nem kaptam spatulát mellé. Borzasztó.

zs001

2019. december 22.

Ez egy fantasztikus termék! Lassan elfogy, de biztos, hogy újra fogom venni. Minden este használom, az arcápolási sor utolsó lépéseként. Ez egy friss, citromos illatú, zselé állagú krém, mely gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzést. Reggelre pihe-puha, egységes, szép bőr az eredmény :-) . A márka több termékét is használom( piros dobozos csiganyálas termékcsalád, lemosó, napvédő...), mindegyiket csúcskategóriásnak tartom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Antioxidánsok: Thuja Orientalis Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Arbutin, Glutathione, Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Glycerin, Trehalose
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Biotin, Tocopherol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Ascorbyl Tetraisopalmitate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak