Son&Park

Ár:   $11   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2016. szeptember 6.

Ár:   $11
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Magasan pigmentált, könnyed textúrájú ajaktinta, enyhe fénnyel. Hidratálja az ajkakat, miközben hosszantartó sznnel vonja be azokat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Funnyface

2017. április 15.

Ez volt az első termék, amire nagyon vágytam Koreából. Kicsit később találtam meg a webshopokat és csak idén akadtam rá végül az egyikben. 10-es árnyalatban rendeltem meg, ami hideg pink árnyalat. Gyönyörű színekben kapható, azóta rendeltem mégegyet, már alig várom, hogy megérkezen...Szilikon alapú formula, erősen pigmentált, fedése egyenletes. Hátrányai ugyanazok, mint bármely másik szilikon alapú folyékony ajaktintánál, vagy rúzsnál, kiemelik az elhalt bőrdarabkákat és meglehetősen szárítja az ajkaimat. Ez csak akkor jelentkezik, amikor ajaktintának használom, és vékonyan viszem fel. Ilyenkor matt finishe van. Amikor rúzsként használom, vastagabb rétegben viszem fel, fényes hatású, színe vibráló. Fedése egyenletes, elfedi a bőr egyenletlenséget, a száraz részeket, és nem kezdi azonnal "összehúzni" az ajkaimat. Ilyenkor nem szárítja a bőrömet, kellemes viselet. Azoknak kifejezetten ajánlom, akik bátran hordanak színeket. Nem láttam még hozzá fogható terméket, gyönyörű a finishe, a fedése. Evést, ivást is állja a színe, mert megfogja az ajak bőrét, igaz a fényes hatás mattá válik. Ilyenkor már száraz érzés az ajkaimon. Szerintem egy estét simán kibír, csak figyelni kell vele, mert ha túl sokat viszek fel belőle a fogaimra is jut belőle.
Bátor, vibráló színeivel tökéletes alternatívája egy rúzsnak. Sőt, mivel ez ajaktinta is, a színe nem tűnik el, egyenletesen halványul és válik mattá. Nyáron csak ezt hordom majd, az biztos. Valószínűleg rendelek belőle más áranyalatot is. Ára ránézésre nem vészes, viszont fele annyi van benne, mint más ajaktintákban, de szerintem megtérül a ráfordítás, egyértelmű. Ennyi pénzért ilyen minőséget nem érdemes kihagyni. Ja, és ezt pirosítónak is lehet használni...Abbahagytam, vegyétek és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.