Sonia Kashuk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. április 2.

Kiszerelés:   5,1 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A szem kiemelésére kiválóan használható tartós gél formula, amely egyenletesen felvihető, intezív, mintha tinta lenne. Könnyű alkalmazni a szolid megjelenéstől a drámai intenzitásig. Satírozható, amennyiben füstös sminket szeretnémk elérni.

Ildie

2015. július 27.

Még gondban vagyok ezzel a tussal, mert van amikor jó, és van amikor nem. Igazából az ellensége a könnyezés. A bal szemem sarkából elég sokszor kificcen egy kis plusz vizecske, mivel nálunk alacsonyan áll a nap, és olykor a szellő átváltozik gonosz szörnyeteggé. (olykor ipari mennyiségű víz szökik ki a szememből) Többször megesett, hogy a bal szemem külső sarkánál elmaszatolódott, de a jobbon meg tökéletesen ott volt ahol, reggel, amikor feltettem. Ez eddig nem jó. Maga az anyag jól kenhető, puha, kellemes. 1000 forint alatti összegért vettem kiárusítíson. Eredetileg Laura Merciert akartam, de rá kellett jönnöm, hogy annyit nem használok tust, főleg színeset, hogy az megérje, fekete meg már van a Cliniquetől. Lehet mondjuk, hogy a LM-en nem fog ki a könnyezés. Van az a része, hogy füstös szemet is lehet vele csinálni, vagyis a szempillatő felöli részt. Erre 5öst kell hogy adjak, mivel itt nem is tusként működik, ez nem géltus (azt írják róla, hogy gél formula, de ez szerintem krémes, és nem géles), de akkor is olyan jól lehet maszatolni, ha az a cél, de egyébként, meg ha vonalat húzok, akkor nem maszatolódik el. Szóval ez a tulajdonsága tetszik, a fekete tust, nem nagyon használom már, öregít, ez meg olyan sötét, de szelíd.
A kiszerelése a szokásos tégely, nem szeretem, hogy üvegből van, veszélyes rám nézve :) de meg kell adni a népnek a luxus érzetet vagy hogy mondják.
Szerintem az árához képest jó termék, nem használom sokat, így ha majd beszárad nem fogom magam elsírni.

Füstös szem, és maszatolás. Ezzel vékony farkincát nem nagyon lehet húzni, túl sűrű, pedig nem nagyon nyitogattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trihydroxystearin, Octyldodecanol, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Carmine / CI 75470, Iron Oxides, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.