Spar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, az összetevőket feltöltötte: Matulácska00, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A csalán kivonatot tartalmazó sampon összetevői segítik a zsíros haj kíméletes tisztítását, ápolását.

Yubiri

2013. augusztus 18.

Amikor használtam, mindenki dícsérte, hogy milyen szép fénye van a hajamnak. (Barna hajú vagyok.) Gondolom ettől a sampontól volt.
További jó tulajdonsága még a samponnak. hogy nagy mennyiség, és olcsó az ára.
Rossz tulajdonságai: nem tudtam sajnos ritkábban hajat mosni, illetve nekem egy samponnál elsődleges szempont a jó illat, a hajmosás utáni friss érzés, ennél a samponnál ez hiányzott.
Mindent egybevetve 3 csillagot tudok csak rá adni, főképp azért, mert hiányzik a hajmosás utáni friss érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

További jó tulajdonsága még a samponnak. hogy nagy mennyiség, és olcsó az ára.

cserryy

2013. április 30.

Ettől a sampontól kb. 4-5 napig elfelejthetem a hajmosást, és ez nagy szó, mert más samponok esetében volt hogy max. a 3. napon meg kellett mosni a hajam. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 30.

Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Piros pigment. (Acid Red 1)