Specchiasol

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2018. november 8.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Intenzív hidratáló és bőrtápláló aloe gél, védő és regeneráló hatással, minden bőrtípusra, arcra és testre egyaránt. Sokoldalúan használható, 100%-os tisztaságú termék.

• arc- és testápolónak, mert intenzíven hidratál, és bőrtápláló illetve bőrfeszesítő
  • pörserkenésre, kiütésekre, a legérzékenyebb baba bőrén is (pl. pelenkakiütésnél), mivel bőrnyugtató hatása van
  • sminkalapnak
  • bőrbetegségekre, mint pl. ekcémára vagy psoriázisra

Bőrgyógyászatilag tesztelt, allergénmentes, nikkel-króm-kobalt tesztelt 0,00001%. Nincs benne: génmódosított összetevő, állati eredetű anyag, ásványi olaj, parabén, folyékony paraffin, SLS, SLES, mesterséges illatanyag és hozzáadott színezék.

A felhasznált alapanyagok ökológiai gazdálkodásból származnak, ahol az aloe hatóanyagaihoz oldószeres kivonás nélkül jutnak, ezzel őrizve az aloe belső géljének szerves alkotóelemeit. A csomagolása sem tartalmaz emberre és környezetre ártalmas anyagokat. A betakarítást is öko barát gépekkel végzik.

tonic

2019. március 31.

2018. dec.27.
Már a másiknál leírtam egyszer a véleményemet,nem tudom,hogy a kettő ugyanaz-e,de nagyon szeretjük mindenre jó,nyugtat,és sokáig elég,mert igen kevés kell belőle egyszerre. Ha elfogy, újra fogom venni,mert nagyon jó.
Update
Nagyon jó,továbbra is rendszeresen használjuk, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 31.

2018. dec.27.
Update
Nagyon jó,továbbra is rendszeresen használjuk, ajánlom!

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.