Speick

Ár:   €3.99   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brethalia, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   €3.99
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Vegán kézkrém, B5 provitaminnal és Bio kamilla kivonattal, kiemelten száraz bőrre.

Gyorsan felszívódik és nem hagy maga után zsíros érzetet.

Akárcsak a többi Speick termék, ez is tartalmaz magas-alpesi cickafarkfű (Speick plant) kivonatot.

brethalia

2017. április 16.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, sajnálom, hogy Magyarországon nem lehet kapni (legalábbis én még nem találkoztam vele).

A kiszerelés táskabarát, a csomagolás igényes, illetve az én extrán kiszáradó kezeimet is szépen ápolta télen. Jól hidratál, tényleg gyorsan beszívódik és nem hagy maga után zsíros érzetet.
Szeretem az illatát, nagyon természetes, illetve plusz pont, hogy vegán termék.

Elég sok kézkrémet próbáltam és többet szeretek is, de ez igazán a szívemhez nőtt, valószínűleg mert szüleim hozták Ausztriából nekem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Szeretem az illatát, nagyon természetes, illetve plusz pont, hogy vegán termék.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.