Spirit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2015. április 1.

Bőrtípus:   Normál

Keleties, virágos, fás illat; csábító illatú fréziát és fehér fákat idézi.

Az illatot létrehozta a francia parfumőr: Cyrill Rolland

vera01

2016. május 6.

Csodálatos illat a Thierry Mugler Alien parfümre kísértetiesen hasonlít. Amikor magamra fújtam, nem hittem az orromnak. Most nem fogsz nekem hinni, de ma a dm-ben mindössze 600-Ft-ért vettem meg ezt a csodát. A tartósság szempontjából jól teljesít, kibír akár egy napot is. Igaz a nap végére halványul az illata. Még biztos más fajtákat is beszerzek. Nálam ötöst kap ez az illat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

motorosvicus

2015. március 28.

Az illata nagyon megtetszett a dm-ben, ezért megvettem. Tartósabb, mint egy edt, 5-6 óra elteltével is érzem az illatát. Egy hete csak ezt használom, annyira megszerettem. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.